Avatar uživatele
aramah

Nemám ráda neděle – jaký den v týdnu máte nejraději?

Jaký den v týdnu máte nejraději? A na opak.Vím že máte spoustu dnů fajn. Ale určitě je jeden nej.
Doplňuji:
Dagry nemám ráda neděle ,protože kolem páté manžel odjíždí.Pracuje po celé čr.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? annas, Jahoda, rynek878 před 5009 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
quentos

Aramah, připomínáte mi píseň Pavla Bobka: „Já chtěl bych být v nedělní ráno / v chodníku kvádrem žulovým…“

Jinak už jsem na podobnou otázku odpovídal, záleží to na okolnostech. Občas mám rád soboty, když vyrazím někam na scrabblový turnaj, jindy čtvrtky, kdy si vyjedu na schůzi scrabble klubu, jindy středy, když na mě vyjde má oblíbená skupina studentek… je to pokaždé jinak.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
dagry

A proč nemáš ráda neděli? Já ji nemám ráda jedině v případě, když mám jít večer na noční, ale jinak,když je tak krásně jak dnes, tak proč ne? Navečer jdem do hospůdky na nějaké občerstvení a ještě se trošku pobavit. No jinak já osobně mám samozřejmě ráda pátek po pracovní směně.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Jahoda

Nemám moc ráda neděle, protože to je poslední den volna. Neděli si prostě neužiji, protože vím, že druhý den jdu hned do práce a to mi zkazí náladu. Nejraději mám pátek. Končím a jedu na víkend domů. Sice mám teď dlouho volno, ale až to volno skončí, zase to nastane. ☹

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ten který je

Já Vám rozumím.Dříve když jsem měl volné víkendy jsem neměl rád nedělní podvečer.Nyní pracuji někdy i v neděli a mám v tom takový maglajs že už je mi to jedno.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
panenka

Já mám Aramah nejraději Pátek a nemám ráda Neděle protože po Neděli i když jsem na mateřské mi začínají povinosti (práce s vypisováním)a běháním po úřadech.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
oskar

Nejlepší den v týdnu je pátek po obědě a nejhorší pondělí ráno.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ReHu

Já mám ráda všechny dny stejně.
Mužský dělal krátké i dlouhé turnusy a já dělám, jak si naplánuju.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
kvikal

Teď tak trochu nevnímám co je za den když jsou prázdniny ale jinak to bývá nejčastěji úterý. Věděli jste, že nejvíce nešťastný den podle statistik je středa ??

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Michal

Každý den v týdnu může něco pozitivního přinést a nebo může být katastrofou.Proto ani tak nesleduji jmenovitě dny jmenovitě,ale jaké byly.Den výplaty vede:-))

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek