JanaViki

Nemam nejakou nemoc?

Nemam nějakou nemoc? Z ničeho nic me zacly svedet nohy (uz asi 7. den), jsem strašně unavena at delam cokoliv, porad me boli hlava a obcas i prave podbrisko, ale slepak to nejspis nebude. Obcas me bolej dasne a mam strasne prechodne nalady :/ Nevite co by to mohlo byt?

Odpovědi
anonym

To bude Rýma

NikkiHeat

Podobné příznaky má počínající cukrovka. Zvýšený krevní cukr nebo cukr v moči. Je-li tam rodinná zátěž doporučuji jít k lékaři a toto podezření navrhnout.

anonym

Svědící nohy – to by mohla být plíseň.
Bolest hlavy, dásní a střídavé nálady to by mohl být i nedostatek vitamínů (jarní únava).
Celkově mi ale připadá, že se mocka pozoruješ…
😉

petra15

Muze to být nedostatkem zeleza(vitamínu, atd.), ale v úvahu pripadají i jiné veci…:)

Questman

Že by menopauza?
Nebo perioda?
Jinak to může být všelicos od běžných hormonálních změn, přes nachlazení až po smrtelné choroby. Zajděte si do lékárny nebo k doktorovi.

Irisa

Existuje jeden takový člověk, kterému stačí jen pohlédnout a má přesnou diagnózu. Jmenuje se doktor, fakt doporučuju navštívit.

STUDENTKAEVA

Možná by to mohla být anemie ale lejlepe udelas když zajdeš k doktorovi.

arygnoc

no, na prvý pohľad by som to tipoval na dysgrafiu.