Avatar uživatele
zelenac

Nemam moc kamarádů, jak si nějaké najít?

je me 17 a nema žádného nejlepšího kamarada … Ani moc jinych kamarádů … Nemam treba ským jit ven nebo na koupat nebo neco podniknout … Nevim jak z toho ven a vnucovat se nekomu taky nechci

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 3567 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Drap

To se tak někdy přihodí. Pro začátek se zkus zamyslet sám nad sebou.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
marci1

Pokud budeš sedět doma, kamarády si nenajdeš. Vyraz ven a určitě se s někým seznámíš, minimálně si „pokecáš“. 🙂

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

Máš nějaký zájem? – sport, kulturu – něco ´cokoli´, co dělaš ve společnosti? – mezi těmito lidmi hledej.
Pokud ale jen sedíš u pecka a mezi lidi nevystrčíš nos, nediv se.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
bolak

Já už jsem za život potkal stovky lidí, a nenarazil jsem zatím na nikoho kdo by opravdového kamaráda měl. Třeba moje máma říká že jde za kamarádkou, když se jí ale zeptám v čem spočívá jejich přátelství, tak z ní nikdy nic kloudnýho nevypadne. Pokud je přítel člověk se kterým chodíš 2× do měsíce pít kafe a 3 hodiny si povídat si o blbostech… Je to holt divnej svět.

A pak jsou na mě lidi nasraný, když je představím jako sousedy namísto kamarádů. Já je za kamarády nepovažuju, čím si to zasloužili, že spolu chodíme chlastat a kecat vo fotbale? Bydlej o patro vejš, tak jsou to sousedi, já žádný přátelé nemám a stojím si za tím. Nikdo koho znám si ten titul zatím nezasloužil.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek