Nemam moc kamarádů, jak si nějaké najít?

je me 17 a nema žádného nejlepšího kamarada .... Ani moc jinych kamarádů ... Nemam treba ským jit ven nebo na koupat nebo neco podniknout ... Nevim jak z toho ven a vnucovat se nekomu taky nechci

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

To se tak někdy přihodí. Pro začátek se zkus zamyslet sám nad sebou.

Další odpovědi:

Zlatý

Pokud budeš sedět doma, kamarády si nenajdeš. Vyraz ven a určitě se s někým seznámíš, minimálně si "pokecáš". :-)

Máš nějaký zájem? - sport, kulturu - něco ´cokoli´, co dělaš ve společnosti? - mezi těmito lidmi hledej.
Pokud ale jen sedíš u pecka a mezi lidi nevystrčíš nos, nediv se.

Zlatý

Já už jsem za život potkal stovky lidí, a nenarazil jsem zatím na nikoho kdo by opravdového kamaráda měl. Třeba moje máma říká že jde za kamarádkou, když se jí ale zeptám v čem spočívá jejich přátelství, tak z ní nikdy nic kloudnýho nevypadne. Pokud je přítel člověk se kterým chodíš 2x do měsíce pít kafe a 3 hodiny si povídat si o blbostech... Je to holt divnej svět.

A pak jsou na mě lidi nasraný, když je představím jako sousedy namísto kamarádů. Já je za kamarády nepovažuju, čím si to zasloužili, že spolu chodíme chlastat a kecat vo fotbale? Bydlej o patro vejš, tak jsou to sousedi, já žádný přátelé nemám a stojím si za tím. Nikdo koho znám si ten titul zatím nezasloužil.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Rodina a vztahy

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Rodina a vztahy

Zlatý Drap 978
Zlatý marci1 806
Zlatý quentos 628
Zlatý iceT 600
Zlatý hanulka11 536
Zlatý panenka 488
Zlatý annas 448
Zlatý led 395
Zlatý venkovan 390
Zlatý gecco 375

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.