zelenac

Nemam moc kamarádů, jak si nějaké najít?

je me 17 a nema žádného nejlepšího kamarada … Ani moc jinych kamarádů … Nemam treba ským jit ven nebo na koupat nebo neco podniknout … Nevim jak z toho ven a vnucovat se nekomu taky nechci

Nejlepší odpověď
Drap

To se tak někdy přihodí. Pro začátek se zkus zamyslet sám nad sebou.

Další odpovědi
marci1

Pokud budeš sedět doma, kamarády si nenajdeš. Vyraz ven a určitě se s někým seznámíš, minimálně si „pokecáš“. 🙂

anonym

Máš nějaký zájem? – sport, kulturu – něco ´cokoli´, co dělaš ve společnosti? – mezi těmito lidmi hledej.
Pokud ale jen sedíš u pecka a mezi lidi nevystrčíš nos, nediv se.

bolak

Já už jsem za život potkal stovky lidí, a nenarazil jsem zatím na nikoho kdo by opravdového kamaráda měl. Třeba moje máma říká že jde za kamarádkou, když se jí ale zeptám v čem spočívá jejich přátelství, tak z ní nikdy nic kloudnýho nevypadne. Pokud je přítel člověk se kterým chodíš 2× do měsíce pít kafe a 3 hodiny si povídat si o blbostech… Je to holt divnej svět.

A pak jsou na mě lidi nasraný, když je představím jako sousedy namísto kamarádů. Já je za kamarády nepovažuju, čím si to zasloužili, že spolu chodíme chlastat a kecat vo fotbale? Bydlej o patro vejš, tak jsou to sousedi, já žádný přátelé nemám a stojím si za tím. Nikdo koho znám si ten titul zatím nezasloužil.