michal303

Nemam krev v Call of duty black ops 2 zombies.Proč?

Mam hru Call of duty black ops 2 na Ps3 (Playstation 3)a v modu zombies nemama krev a moje otazka zni proc ? to tam vubec na Ps3 neni a nebo jsem neco omylem vypnul v option ? Předem díky :D
Doplňuji:
Ale tento http://www.you­tube.com/watch?v=0Kl4zFp­QIj4 tam krev ma a taky ma v nastaveni nejaky hellhounds to ja nemam takze to ma asi kvuly tomu hellhounds mohly byste my teda rict jak to do hry mam dat ?A jeste se moc omlouvam asi to jsou dost hloupe otazky ale ja to proste nevim :D

Nejlepší odpověď
Jsemtady

Zombie prece krev nema .. max zelenou dracku, to vi kazdej 🙂

Další odpovědi
Hohny

Snad Vaše touha po krvi je čistě herního významu :)
Jinak pokud se to nedá změnit v nastavení hry, tak je tohle ochuzení o násilné efekty způsobené prodávaným regionem hry. Např. v Evropě se asi prodává verze s nižší věkovou přístupností než v jiných regionech, kde jsou zákony více benevolentní. U nás by potom tato hra musela být 18+, což by zbytečně snižovalo prodejnost hry.