ivosek2

Nemam elektronickou letenku, můžu na odbavovací přepážce říct jen rezervační kód?

Letim do New Yorku přes Dubai , Emirates

Odpovědi
led

Ano.
Na stránkach Emirates nájdete:
„Máte-li problém se svou mobilní palubní vstupenkou, můžete si vyžádat papírovou palubní vstupenku u odbavovací přepážky nebo u odletové brány, pokud jste již prošli bezpečnostní a imigrační kontrolou.

Pokud nemáte možnost si elektronickou palubní vstupenku vytisknout, můžete si palubní vstupenku vytisknout na letišti v samoobslužných odbavovacích kioscích, které jsou k dispozici pouze v Dubaji, nebo pokračovat k odbavovací přepážce společnosti Emirates.“
prípadné presnejšie informácie nájdete na http://www.emi­rates.com/cz/czec­h/#

led

Letíte trasu Praha – Dubaj – New York (USA) ? To zbierate milion kilometrov vo vzduchu?