Shadowmaker

Nemám dabing v Tropico 5

Právě jsem si pořídil Tropico 5, ale mám problém. Když dostanu úkol nebo něco hlásají v rádiu, měl bych slyšet, co říkají ne? Ale místo toho je ticho a já slyším jen hudbu a zvuky okolí. Titulky normálně běží.

Mám PC verzi.

Odpovědi
arygnoc

podľa toho, čo znamená „Právě jsem si pořídil Tropico 5“ – či ste hru niekde ukradol na torrente alebo si ju len stiahol (crack?), alebo legálne kúpil.

v prípade, že hru máte legálne, môžete odstúpiť od kúpnej zmluvy, ak je na hre deklarovaný dabing (ktorý tam nie je).
ale toto riešenie pravdepodobne to bude na dlhú trať (predajca za to fakt nemôže).
schodnejšie sa javí oslovenie distribútora, resp. autora dabingu.
prípadne sa ešte javí cesta oznámenia na obchodnú inšpekciu, že tovar (zboží) nespĺňa deklarované parametre.

všetko záleží iba na tom, koľko sa vám s tým chce „naťahovať“ so šancou na málo uspokojivý výsledok.

😉

no a pokiaľ máte hru ukradnutú, tak nič.
akurát sa môžete hanbiť.