Nemají ty naše dětičky a vnoučátka postřeh a paměť? A máte i vy s nimi veselé historky?

Včera jsme byli na zahradě a já čtyřletému vnoučkovi zpíval lidovou:„Šel zahradník na zahradu…“ a když uslyšel slova " …z okna ven, z okna ven…", zarazil se a povídá: dědo, ale já tady na zahradě žádná okna nevidím?!
A druhá příhoda s nim se mi stala v neděli. Babička upekla koláče, já si dal pár kousku na talířek a mezi tím se vnouček ptá: dědo, pracoval si dneska? Já mu popravdě odpověděl že ne, on vzal talířek i s koláčky a běžel do kuchyně a já na něj volám proč mi je bere a on mi řekl: dědo, bez práce nejsou koláče.

Nejlepší odpověď
Dochy

Takových historek je… Jsou to šikulové 😉

2,5 roku, dostal desetikorunu od babičky

  • A co se říká, když něco dostaneš?
  • Ještě

3 roky:

  • Kdo to tu tak rozházel?
  • A kdo dostane na zadek?
  • Maminka

Další odpovědi
redy

Buď příště zalhat, a najíst se, nebo jak říká klučina – BEZ PRÁCE NEJSOU KOLÁČE 🙂
Souhlasím s vnoučkem, ať se to někomu líbí nebo ne:-))