MocacekCZ

Nemá tu někdo z vás telefon Xiaomi Redmi (Hongmi)?

Napište prosím co si o něm myslíte (výhody,nevýhody)

Nevím jestli má cenu si kupovat Xiaomi Redmi (Hongmi)( protože v poměru cena/výkon má jednoznačně navrch i recenze jsou velmi pozitivní,ale chtěl bych radši osobní zkušenost s tímto telefonem ). Pokud to s Xiaomi Redmi (Hongmi)nevyjde tak bych si koupil Xperia L co říkáte ? :)

Odpovědi
veronika36

Kašli na to kup si radši Xperia L

Doplňuji:
Měla jsem stejné rozhodování, ale místo sony xperie L jsem zvolila sony xperii M2 .. zas takový rozdíl v ceně není.. Samozřejmě je to na tobě, neznám nikoho, kdo by měl zkušenosti se značkou Xiaomi a co jsem četla recenze.. nepřišly mi moc přesvědčivé… Zkrátka nechtěla jsem riskovat a být tebou taky neriskuji a koupím si klasiku Sony xperii.. myslím, že zas o tolik horší funkce nemá.. a alespoň je to jistota :))