mosoj

Nemá to souvislost s asteroidem ?

Asteroid 2012 DA 14 má dnes jenom velmi těsně minout Zemi. Poletí i pod drahou stacionárních družic.

http://www.no­vinky.cz/zahra­nicni/293352-rusko-zasahl-roj-meteoru-500-lidi-je-zranenych.html
Doplňuji:
Většinou asteroid neletí sám, ale má kolem sebe „smetí“.

Nejlepší odpověď
Drap

Zřejmě ne. Je to spíše jen náhoda. Nebo že by se ná nás valilo více obřích balvanů ?

Další odpovědi
mrblackwell

Nejsem astrolog,ale myslím že ne.

odpomass

Ne.

Lenča59

promiň neodpovím ale připadá mi strašně zajímavý když nás navštíví šutr ze zimy :DD

GTA Andreas

Tak se naposledy pořádně nadlábnem?