zjentek

Nemá tady někdo konkrétní svěrák?

..sháním svěrák Kasper 125 a zajímá mě, jak se s ním pracuje a vlastnosti všeobecně- něco jako „recenze“ ..pomůže někdo?
Pro příležitostného mazala: i když se potenciální nabídce v osobní poště vůbec nebráním, tak zdůrazňuji, že zde nic nekupuji!

Ad barbakan- no právě proto se ptám na tu 125ku, protože jedna z věcí, která mě zrovna zajímá je i to, jak snadno či nesnadno se u takovýho modelu z šedý litiny dá urazit čelist atd. Sháním zrovna tento, protože mi přijde jako kvalitní, není-liž?

Nejlepší odpověď
anonym

Tady a svěrák? Ten jsem měl v dílně ,ale 100 -ku a do doby. než syn použil hrubou sílu a kladivem ulomil čelisť. Jinak jsem byl spokojený.

Další odpovědi
gecco

Měl jsem York, podobně masivní – a taky jsem zlomil čelist…
😉
Výhodou je u slušných svěráků možnost čelisti vyměnit (u tohoto to také lze); já si navíc udělal čelisti vlastní – hladké širší dřevěné (jako náhradu hoblice) a gumové (pro ´pevný´ úchop malou silou)…

atoris

Treba sa opýtať výrobcu. Takýto rozmer bude ťažko mať domáci kutil.

https://www.go­ogle.sk/webhp?sou­rceid=chrome-instant&ion=1&es­pv=2&ie=UTF-8#q=kasper+125

zjentek

gecco: hm, tak to myslíš úplně jinou čelist než já ..urazit kladivem čelist, kterou myslíš ty, to musí bejt hóódně velká frajeřina ;)
Jinak ty čelisti z různejch materiálů, co sis vyráběl, mám všechny magnetické a to jenom nemachruju ;)

gecco

😉
No jo – před pětatřicetilety (když jsem si, cca, ty čelisti dělal) holt ta nabídka nebyla…
😉

zjentek

@Pumik- hele, řitní svěrači, potřebuju Kasper 125ku, tak nechceš udělat něco záslužnýho a pomoct mi jej sehnat? Ty´s tady stejně nic než odkazy ještě nevložila, takže by ti to šlo stejně dobře, jako „teplej nanuk“.

anonym

😁

anonym

barbakan – Můžete stránku"Řitní svěrač" vytvořit nebo požádat o její vytvoření (wiki).

anonym

Copak, Fidorky už došly?