Zlatý

Nemá tady někdo konkrétní svěrák?

..sháním svěrák Kasper 125 a zajímá mě, jak se s ním pracuje a vlastnosti všeobecně- něco jako "recenze" ..pomůže někdo?
Pro příležitostného mazala: i když se potenciální nabídce v osobní poště vůbec nebráním, tak zdůrazňuji, že zde nic nekupuji!

Ad barbakan- no právě proto se ptám na tu 125ku, protože jedna z věcí, která mě zrovna zajímá je i to, jak snadno či nesnadno se u takovýho modelu z šedý litiny dá urazit čelist atd. Sháním zrovna tento, protože mi přijde jako kvalitní, není-liž?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Tady a svěrák? Ten jsem měl v dílně ,ale 100 -ku a do doby. než syn použil hrubou sílu a kladivem ulomil čelisť. Jinak jsem byl spokojený.

Další odpovědi:

Zlatý

Měl jsem York, podobně masivní - a taky jsem zlomil čelist...
;-)
Výhodou je u slušných svěráků možnost čelisti vyměnit (u tohoto to také lze); já si navíc udělal čelisti vlastní - hladké širší dřevěné (jako náhradu hoblice) a gumové (pro ´pevný´ úchop malou silou)...

Treba sa opýtať výrobcu. Takýto rozmer bude ťažko mať domáci kutil.

https://www.google.sk/…

Diskuze k otázce

Zlatý

zjentek

gecco: hm, tak to myslíš úplně jinou čelist než já ..urazit kladivem čelist, kterou myslíš ty, to musí bejt hóódně velká frajeřina ;)
Jinak ty čelisti z různejch materiálů, co sis vyráběl, mám všechny magnetické a to jenom nemachruju ;)

Zlatý

gecco

;-)
No jo - před pětatřicetilety (když jsem si, cca, ty čelisti dělal) holt ta nabídka nebyla...
;-)

Zlatý

zjentek

@Pumik- hele, řitní svěrači, potřebuju Kasper 125ku, tak nechceš udělat něco záslužnýho a pomoct mi jej sehnat? Ty´s tady stejně nic než odkazy ještě nevložila, takže by ti to šlo stejně dobře, jako "teplej nanuk".

Zlatý

barbakan

:-D

anonym

barbakan - Můžete stránku"Řitní svěrač" vytvořit nebo požádat o její vytvoření (wiki).

Zlatý

barbakan

Copak, Fidorky už došly?

Zajímavé otázky v kategorii Bydlení a zahrada

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Bydlení a zahrada

Zlatý Drap 924
Zlatý mosoj 860
Zlatý hanulka11 500
Zlatý gecco 416
Stříbrný cukrar 295
Stříbrný elektrikář 247
Zlatý venkovan 237
Stříbrný honza19hk 235
Zlatý Hlada 233
Zlatý marci1 223

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.