Martin.Kr

Nemá někdo zkušenosti s prodejcem automobilů Tukas?

Plánuji koupi auta, jejich nabídka se mi líbí, ale nerad bych naletěl. Budu rád za jakékoliv reference.
(www.tukas.cz)
 Děkuji

Odpovědi
anonym

V životě jsem o takové značce neslyšel a vyhledávat ji na googlu nemíním!

gecco

Běžný dealer ´koncernu´ – copak bys chtěl vědět???
😉
Pokud vím, nešijou větší boudy, než leckde ´okolo´…
Samozřejmě – je dobré vědět, co chceš koupit a proč – jinak na nějakou pastičku skočíš s jistotou…
😉

mirekrek

mohu doporučit, jsou v praze štěrboholích už 25 let, dělají škodovky, volkswageny, servisují audi a mercedes, patří jim staiger s opel a volvo, koupili adamka

Martin.Kr

Omlouvám se, už jsem doplnil webovku (mám zájem o ojetý automobil)

gecco

Nemusíš být – pravděpodobně, tak ostražitý jako v běžném bazaru, ale Cebii určitě nevynechej ( http://www.ce­bia.cz/ ).
A pokud možno si domluv prohlídku auta v jiném autorizovaném servisu.