HotDog

Nemá někdo tip na prodejnu se samolepícími foliemi, vzory dřeva (buk)? Nelépe Praha.

Byl jsem ve známé prodejně tapet na Florecni ale můj odstín jsem nenašel. Bohužel ani nikdě v eshopech na interneru jsem přesně to co potřebuji nenašel. Vím že dříve měli role různých odstínu i v OBI, Baumaxu apod. ale ani tam se již toto neviděl. Náhodou nezahlídnul někdo někdě? Děkuji :)

Nejlepší odpověď
Lamalam

Metro Florenc patří k nejlépe zásobovaným prodejnám, pokud to tam nemají, tak pochybuji, že to jinde v Praze seženeš. Slušný výběr mívají také v Golemu, Na Stráži, Praha 9.