Nema nekdo moznost sehnat listky na vsechny domaci zapasy Viktorie Plzen ? Dohoda mozna. -iv-

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Na běžném trhu je zřejmě mizivá šance.
Já jsem v podobných případech postupoval tak, že jsem si zjistil kdo je vlastníkem nebo sponzorem daného mužstva a přes své obchodní partnery jsem dostal potřebný počet volňásků na ten který zápas.
Na pardubický hokej nám Moeler dokonce pravidelně nabízel, zda máme zájem se s nimi svézt v jejich autech z pražského sídla jejich firmy do místa zápasu.
P.S. Řekl bych, že je to spíš otázka kontaktů než peněz.
Doplňuji:
Ještě mne napadlo, kdybys měla nějaké kanály na pořadatele, tam bývá také šance, jenže jen pro zasvěcené a povolané.
Holt, chce to podnikavost, kreativitu a nápaditost.
(Obávám se, že tady by mohl málokdo adresně pomoci. Jediný aktivní
zez Plzně je mosoj, jehož orientace je spíše technická než fandovsky sportovní).

Další odpovědi:

Zlatý

Já tedy ne,ale bude to asi pořádná fuška,protože žádostí je tolik,že by naplnily pětkrát slávistický stadion(Eden).

Diskuze k otázce

anonym

To jsou nervy. Za sebe , i za kluky ... site rozhazujeme vsichni ...Alesh dnes odpovedel pekne i na listky s Barcelonou. Tam se chystaji letet synove, ja bych na ni sla jen v Plzni. . Jsem buchta. Ale na Plzen v Plzni ( pokud budu v P.) bych sla rada. Ale jsem hrozna fanynka. Chodim na hokeje Plzne a fotbalu , jen kdyz se dari... :-)) Diky Rynku i Dr. :-) -iv-

Zajímavé otázky v kategorii Sport

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Sport

Zlatý Drap 246
Zlatý marci1 160
Zlatý hanulka11 135
Zlatý annas 132
Zlatý gecco 123
Zlatý mosoj 101
Zlatý Alesh 99
Zlatý quentos 89
Zlatý Lamalam 82
Zlatý arygnoc 77

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.