doktorphlox

Nemá někdo foťáček Praktika Luxmedia 5203? Potřeboval bych manuál nebo jen radu.

Mám tento foťák a praskl mi displej. Ale stále krásně fotí tak si ho chci nechat pro nejhorší případy. Ale kvůli prasklému displeji nemůžu v menu vyčíst, jak odstranit tzv. razítko s datem z fotografií. Prosím o radu.

Odpovědi
led

Na tejto stránke nájdete tlačítko na stiahnutie manuálu v pdf.
http://www.com­puterusermanu­al.com/user-manuals/Praktica-Luxmedia5203-User-Manual.html
po kliknutí na download sa otvorí stránka s textom:
Stáhněte si uživatelský manuál pro Praktica Luxmedia 5203
Zadejte prosím údaje níže, a my Vám zašleme odkaz s uživatelským jménem a stahování detaily.
E-mail Id (e-mail id bude vaše uživatelské jméno):
Ruční Požadováno pro: Praktika Luxmedia 5203