Nemá na mě čas nebo nechce?

Když volám svému kámošovi, někdy to típne, někdy zase na hovory nereaguje, občas to vezme a dost dlouho pokecáme. Někdy mi napíše mezitím smsku, že nemůže telefonovat, ale já nevím, jestli to není tak, že si na mě ten čas a ni udělat nechce, prosím poraďte, jsem zoufalá. Chtěla bych se jej na to zeptat, ale nevím jak.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Až budete spolu mluvit, tak se ho zeptej, nebo mu napiš. Jinak se to nedozvíš.

Další odpovědi:

Zlatý

Nějakou dobu mu nevolej, nepiš SMS a uvidíš, jestli se Ti ozve.

Zlatý

Zbavíte se svého trápení tím,že se ho na to rovno zeptáte,jak píše Drap. Jděte na to přímo,jinak budete dál žít v nejistotě a přitom stačí tak málo.Naučte se čelit strachu,nemáte se vůbec čeho bát,zeptat se není žádná ostuda ani ponížení. Je to upřímnost a ta mezi přáteli nesmí chybět,jinak to není přátelství.
Přeji hodně štěstí! :)

Ať je to tak, že "nemá čas" - a nebo jen "nechce" - měla bys to respektovat, ne?
;-)
Pokud se jej zeptat chceš, prostě se zeptej - nejlíp česky, jasně a srozumitelně...
A na "zoufání" se vykašli - poud bys měla být "zoufalá" z každé podobné ptákoviny, nedožiješ prázdnin...
;-D

Pokročilý

Pochopila bych to tak, že pokud spolu pokaždé mluvíte dlouho, tak si na tebe musí udělat čas. Normální člověk nemůže kdykoliv během dne půl hodiny jen tak telefonovat... Nebrala bych to osobně, ale zeptala bych se - raději osobně.

Diskuze k otázce

anonym

To je neštěstí mobilů, každý si myslí že mu to druhý musí zvednout. Jenže ta osoba může něco mít, důležitou činnost, místa kde nechce hovořit (busy apod.)
A hlavně když zavolají o 23:30. S jedním sem takto vyběhl.

Zajímavé otázky v kategorii Rodina a vztahy

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Rodina a vztahy

Zlatý Drap 978
Zlatý marci1 806
Zlatý quentos 628
Zlatý iceT 600
Zlatý hanulka11 536
Zlatý panenka 488
Zlatý annas 448
Zlatý led 395
Zlatý venkovan 390
Zlatý gecco 375

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.