Nelze vložit zpověď na Zpovědnici. Poradíte?

Dali mi ban na zpovědnici, eteď možná proto, protože jsem použila nadávku, ale v minulosti jsem to dostala taky, ale absolutně bez důvodu!. zpovednice.cz To už jsem obešla a dostanu se tam, ale když chci vložit zpověď, nebo komentář, napíše mi to že to nelze, nevím jak tohle obejít. Napíše mi to :Váš příspěvek nebude pravděpodobně uložen. Došlo k odpojení od serveru nebo v uložení brání Váš firewall., co stím?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

A tak to vlož sem.

Další odpovědi:

Zlatý

Možná ti někdo poradí zde,ale musí to být slušná otázka protože sem chodí jen slušní uživatelé.:-)

Zlatý

Skus to v kostele.

Zlatý

Stěžuj si na lampárně, popřípadě na Zpovednice. cz

Bronzový

... nic není bez důvodu,určitě ti nějaký sdělily ...

Bronzový

Zaregistruj se, pak tě to pustí.

Diskuze k otázce

blondýna5

Všechno mi funguje, akorát se obávám té čínské stránky, když jsem na ni šla, napsalo mi to něco o viru, ale už nic, tak snad nepříjdu o celý počítač :-(
A zajímalo by mě co udělat aby se mi na profilech uživatelů zpovednice ukazovali jejich emaily, je to tam uděláno tak, že se na to klikne a ono se to ukáže ale mě se neukáže nic, protože to asi dělám nelgálně.

blondýna5

Můžu vyzkoušet se zaregistrovat, ale obávám se, že to bude stejné jako s tou zpovědí, když už mám ban ani nevím jestli to jde hned, nebo až potom. Nikdy ti nikdo nesdělí proč máš ban, tím že jsem se tam dostala neoprávněne, tak jsem z odpovědí zjistila proč asi, jinak bych neměla ani ponětí, ale nebyla jsem tak moc sprostá, je tam velká diskuze, kde se to jen hemží horšími nadávkami a nikoho to nezajímá, nechápu to:-( Já jsem jinak slušný člověk, ale tohle mě naštve.Předtím mi dali varovný ban za to, že jsem psala o tom jak všichni píšou v textech chyby(slušně) a přiznala jsem se, že jsem sama hloupá a až tak moc jich nedělám, asi to někoho urazilo, prostě si tam na mě někdo zasedl, nebo chcou peníze, protože když ti naskočí ban, tak to po tobě chce peníze, ale to jim nedám, spíš bych je nahlásila na policii, protože to není normální, ale nemám čisté svědomí, ale kdo má.

Stříbrný

redy

Nojo to nase..e když někoho napomínáš. A ty jsi bezchybná?
Asi jsi něco jako kvéčkař...

Bronzový

Dismas

A použij anonymizér, ale pozor: Ne ze všech se lze přihlásit. Ale třeba tento funguje :http://ukwebproxy.eu/…

blondýna5

Děkuji pomohlo, akorát tam jsou reklamy, ale to se musí strpět, když je to zadarmo :-) ale jedna věc mě tam štve, na tom katedrala.cz to sice nefunguje ale vypadá to tak jak to má vypadat ale na tom ukwebproxy je to funkční ale to co má být vpravo a nezavazet v textu je uprostřed přez text, nevím jak to srovnat, vypadá to jako špatně vytvořená stránka:-D nějak se to tam překrývá :-(

Bronzový

Dismas

Když chci číst, tak používám toto: http://204.74.211.117/
žádný, který by vypadal jak má a šlo psát, jsem nenašel.

blondýna5

Všechno mi funguje, akorát se obávám té čínské stránky, když jsem na ni šla, napsalo mi to něco o viru, ale už nic, tak snad nepříjdu o celý počítač :-(
A zajímalo by mě co udělat aby se mi na profilech uživatelů zpovednice ukazovali jejich emaily, je to tam uděláno tak, že se na to klikne a ono se to ukáže ale mě se neukáže nic, protože to asi dělám nelgálně.

blondýna5

zkoušela jsem katedrala.cz a číst mohu, ale jakmile se prihlasim a chci napsat komentář, napíše se fatal error apodobně, vyzkouším tu stránku co jsi mi dal :-)

Bronzový

Dismas

Je to s podivem, ale jde to. Víš kolikrát zabanovali mě a furt se tam vracím?

Zlatý

barbakan

Tady taky...

Bronzový

Mc Merkurion

... a za co je chceš nahlásit na policii? že ti dali ban? nebo že chtěj pade za registraci jako poplatek=pokutu při banu? se mi zdá,že ty jsi ta hodná ...

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Počítače a internet

Zlatý Bedy 1525
Zlatý Michal Kole 1198
Zlatý mosoj 1028
Zlatý Hlada 948
Zlatý ge0rge 894
Zlatý www 829
Zlatý led 820
Zlatý badisko 818
Zlatý gecco 795
Zlatý arygnoc 674

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.