Pokročilý

Nelze se přihlásit do systému WINDOWS 7

Zdravím! Jak se to stalo....měnila jsem heslo systému, ale bohužel při probíhající změně (nejsem si jistá zda jsem zmáčkla enter na potvrzení) byl notebook odebrán od napájení - takže se vypl....po znovu zapnutí nefunguje ani staré ani nové heslo:( vůbec nevím co s tím...hlavně nechci mazat celý systém....mám tam důležité věci....
Doplňuji:
Tak nakonec jsem vše nechala na odborníky a za den jsem to měla hotové:) jinak všem díky:)

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Nastartujte notebook do nouzového režimu (jak na to zde: http://windows.microsoft.com/… )
Tam se přihlašte jako Administrator, ten by měl být netknutý a tam si Váš účet bu´d smažte a nebo pokud to půjde, tak mu změňte heslo.

Pokud toto nepůjde, tak použijte radu Michala - akorát ten program na lámání hesel bych běžnému uživateli nedoporučil, na to to chce trošku víc znalostí o této problematice.

Další odpovědi:

Zlatý

Můžeš vyndat pevný disk, připojit jej do jiného PC, státnout data na externí disk a pak přeinstalovat.

Nejspíše nějak došlo k poškození tvého profilu.

Existují různé Utlilitky na Hirens boot cd (www.hirensbootcd.org) na "lámání" hesel, ale ne vždy fungují korektně.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Počítače a internet

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Počítače a internet

Zlatý Bedy 1525
Zlatý Michal Kole 1198
Zlatý mosoj 1028
Zlatý Hlada 948
Zlatý ge0rge 894
Zlatý www 829
Zlatý led 820
Zlatý badisko 818
Zlatý gecco 795
Zlatý arygnoc 674

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.