Haried

Nelze odstranit složku z koše.

Moc prosím poraďte mi. Odinstaloval jsem program a zbyla mi složka v Local Settings. Tu jsem musel odsranit do koše až speciálním programem Unlockerem. Ale z koše s ní nejde hnout. Ani obnovit ani vymazat. I přes vyčištění disku, vysypání koše, restart PC – pořád nic. Píše mi to složku Dc55 nelze odstranit. Mimochodem složka se nazívá RealConverter (po progrmu pro nahrávání videí z netu)a neběží nikde v procesech. Jsem zoufalý! Děkuju.
Doplňuji:
Vždyť píšu, že to nelze obnovit.

Nejlepší odpověď
rynek878

tak na ni v koši klikněte pravým a dejte obnovit,vrátí se tam kde byla dosud a koš bude prázdný.Více to zatím neřešte.
Doplňuji:
omlouvám se to jsem přehlédnul,ale pokud nejde složka odstranit,tak je spuštěná,třeba na pozadí,dejte-start vyhledat- RealConverter a vše co najde, tak smazat.

Další odpovědi
GangstaHelper

Zkusil bych toto:

1. S programem (třeba) TotalCommander si najděte v kořenových adresářích vašich disků složku Recycler. Toto jsou složky s daty, co jsou v koši. Tyto složky se pokuste vymazat (na všech discích). Pokud to nepůjde, tak je otevřete a vymažte jejich obsah.

Tímto dojde k vysypání koše!

2. je možné, že u té složky nejsou k této operaci pro Váš účet (a může to být i administrátorský účet) nastavena oprávnění. Otevřete si vlastnosti souborů, co nešly bodem 1. vymazat, a oprávnění „plná kontrola“ si pro svůj účet povolte. To můžete jako administrátor.

3. Pokud to nepůjde, pokuste se spustit počítač v nouzovém režimu a provést bod 1. a pak 2.

  1. Restartujte počítač a při jeho spouštění podržte stisknutou klávesu F8. U počítače, který je nakonfigurován ke spouštění s více operačními systémy, můžete klávesu F8 stisknout, když se zobrazí nabídka pro výběr operačního systému.
  2. Zobrazí se nabídka Upřesnit možnosti spuštění systému Windows. Vyberte některou možnost a stiskněte klávesu ENTER.
  3. Zobrazí se nabídka Vyberte operační systém, který chcete spustit, a dole se modře zobrazí název zvoleného nouzového režimu (například Stav nouze). Vyberte operační systém, který chcete spustit, a stiskněte klávesu ENTER.