Avatar uživatele
Haried

Nelze odstranit složku z koše.

Moc prosím poraďte mi. Odinstaloval jsem program a zbyla mi složka v Local Settings. Tu jsem musel odsranit do koše až speciálním programem Unlockerem. Ale z koše s ní nejde hnout. Ani obnovit ani vymazat. I přes vyčištění disku, vysypání koše, restart PC – pořád nic. Píše mi to složku Dc55 nelze odstranit. Mimochodem složka se nazívá RealConverter (po progrmu pro nahrávání videí z netu)a neběží nikde v procesech. Jsem zoufalý! Děkuju.
Doplňuji:
Vždyť píšu, že to nelze obnovit.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? annas, rynek878 před 5059 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
rynek878

tak na ni v koši klikněte pravým a dejte obnovit,vrátí se tam kde byla dosud a koš bude prázdný.Více to zatím neřešte.
Doplňuji:
omlouvám se to jsem přehlédnul,ale pokud nejde složka odstranit,tak je spuštěná,třeba na pozadí,dejte-start vyhledat- RealConverter a vše co najde, tak smazat.

Upravil/a: rynek878

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
GangstaHelper

Zkusil bych toto:

1. S programem (třeba) TotalCommander si najděte v kořenových adresářích vašich disků složku Recycler. Toto jsou složky s daty, co jsou v koši. Tyto složky se pokuste vymazat (na všech discích). Pokud to nepůjde, tak je otevřete a vymažte jejich obsah.

Tímto dojde k vysypání koše!

2. je možné, že u té složky nejsou k této operaci pro Váš účet (a může to být i administrátorský účet) nastavena oprávnění. Otevřete si vlastnosti souborů, co nešly bodem 1. vymazat, a oprávnění „plná kontrola“ si pro svůj účet povolte. To můžete jako administrátor.

3. Pokud to nepůjde, pokuste se spustit počítač v nouzovém režimu a provést bod 1. a pak 2.

  1. Restartujte počítač a při jeho spouštění podržte stisknutou klávesu F8. U počítače, který je nakonfigurován ke spouštění s více operačními systémy, můžete klávesu F8 stisknout, když se zobrazí nabídka pro výběr operačního systému.
  2. Zobrazí se nabídka Upřesnit možnosti spuštění systému Windows. Vyberte některou možnost a stiskněte klávesu ENTER.
  3. Zobrazí se nabídka Vyberte operační systém, který chcete spustit, a dole se modře zobrazí název zvoleného nouzového režimu (například Stav nouze). Vyberte operační systém, který chcete spustit, a stiskněte klávesu ENTER.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek