AnnMary

Proč nelze odeslat ani přijímat SMS na mém telefonu?

Mám O2 a Samsung Galaxý mini – už 2 roký…nýní se mi zničeho nic stalo, že mi nepřícházejí sms a při odesílání to stále píše „odesílá“ a neodešle. Nějaké nápadý, co s tím? Zkoušela jsem několikrát výjmout baterii i simku. A stále stejný problém.

Dík.
Doplňuji:
Volání funguje, mýslím, ale že bý to mohlo být spíš telefonem než operátorem…a taková poznámka už 2 měsíce býdlím v UK.

Odpovědi
mosoj

Já mám mobil už deset let a pořád telefonuje, odesílá a přijímá.

anonym

paušál může blokovat operátor
Doplňuji:
Linka technické podpory
800 02 02 02, volba 4 Hlášení poruch a pomoc s nastavením mobilních telefonů, internetu, O2 TV nebo pevné linky. Před voláním s dotazem na pevné služby si připravte číslo přípojky. Zdarma
Informace o objednávce

Prokop Buben

Doporučoval bych:

  1. zkusit SIM kartu v jiném telefonu, a pokud v něm SMSky taky nepůjdou, tak:
  • zkontrolovat středisko SMS zpráv (pro 02 je to +4206029099090)
  • zkontrolovat, zda není zaplněná paměť pro SMS, a zda není nastaveno ukládání jen na SIM kartu
  • obnovit tovární nastavení (ne wipe, to až jako poslední možnost)
  • (nevěnovat pozornost chudáčkovi mosojovi)

Mimochodem, baterie se v telefonech používaly v minulém století.
Doplňuji:
Ještě k tomu středisku zpráv: i když bude nastavené správně, tak doporučuju změnit ho (třeba přepsat/přidat/u­brat jen jednu číslici) → restartovat telefon → změnit ho zpět na správné → restartovat telefon.