Avatar uživatele
anonym

Nelze nastartovat motorovou pilu…

Svíčka je v pořádku, plná nádrž benzínu, a najednou nejde i přes úsilí nastartovat. Pracovat s tím umím, ale po dlouhé době jaksi nejde nastartovat. Co s tím? Musel jsem dřevený náklad zpracovat ruční pilou. Díky za rady 🙂
Doplňuji:
Jedná se o Husqvarnu 236.

Zajímavá 0 před 4067 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
badisko

jak dlouho nebyla v provozu?…urcite jste doleval novy benzin ze?…nejste tak hloupy aby jste v pile nechaval benzin kdyz ji nepouzivate !! nic bude prechlastana …taky doporucuji vycistit palivovy filtr a kdyz uz ji budete mit rozebranou i vzduchovy..! jinak ji mate urcite v nejake dilne ze …hodte ji na chvili do pokojove teploty…to taky obcas pomuze ikdyz presne nevim proc…

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Wang

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/motorova-pila

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
jirkajirka

Měl jsem podobný problém loni na jaře. Šel jsem s pilou do servisu. Tam technik odšrouboval svíčku injekční stříkačkou stříkl asi 5 ml benzínu dal spátky svíčku a na podruhé nastartoval. Pila pak celé léto běžela bez problému. Ani si peníze nevzal.Nějak mi to mozek nebere když vím že mokrá svíčka by neměla pracovat Pila Homelite

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
anonym

Hotovo, bylo to tím palivovým filtrem. Uživatel mi napsal zprávu o tom. Díky!!! Vyřešeno!!!!!!

před 4067 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
badisko

dyt jsem vam to psal…

před 4067 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek