Nelze nastartovat motorovou pilu…

Svíčka je v pořádku, plná nádrž benzínu, a najednou nejde i přes úsilí nastartovat. Pracovat s tím umím, ale po dlouhé době jaksi nejde nastartovat. Co s tím? Musel jsem dřevený náklad zpracovat ruční pilou. Díky za rady 🙂
Doplňuji:
Jedná se o Husqvarnu 236.

Odpovědi
badisko

jak dlouho nebyla v provozu?…urcite jste doleval novy benzin ze?…nejste tak hloupy aby jste v pile nechaval benzin kdyz ji nepouzivate !! nic bude prechlastana …taky doporucuji vycistit palivovy filtr a kdyz uz ji budete mit rozebranou i vzduchovy..! jinak ji mate urcite v nejake dilne ze …hodte ji na chvili do pokojove teploty…to taky obcas pomuze ikdyz presne nevim proc…

Wang

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/motorova-pila

jirkajirka

Měl jsem podobný problém loni na jaře. Šel jsem s pilou do servisu. Tam technik odšrouboval svíčku injekční stříkačkou stříkl asi 5 ml benzínu dal spátky svíčku a na podruhé nastartoval. Pila pak celé léto běžela bez problému. Ani si peníze nevzal.Nějak mi to mozek nebere když vím že mokrá svíčka by neměla pracovat Pila Homelite

anonym

Hotovo, bylo to tím palivovým filtrem. Uživatel mi napsal zprávu o tom. Díky!!! Vyřešeno!!!!!!

badisko

dyt jsem vam to psal…