Meruňka272

Nelze naistalovat aplikaci.

Na úložišti mám 93,55 MB z 1851 MB. Aplikace, kterou chci naistalovat má 11,18 MB. Po vymazání všech obrázků a všech možných souborů mi aplikace říká: Chyba. Nelze naistalovat do úložiště USB nebo an kartu SD. Přitom na SD kartě je hodně místa. Jedná s eo aplikaci Facebook Messenger.
Doplňuji:
Istaluji do mobilu.. :D

Odpovědi
Supercom

a na co instaluješ??? to si mame domyslet?

anonym

Pravděpodobně chce být aplikace jen v paměti mobilu, kde není dost místa. Projdi složky v mobilu a přesuň na kartu co jde.