peterd108

Nelze mi spustit telefon, ukaze se pouze logo a dale nic. Mohl by se nějak opravit a kolik by to přibližně stálo?

Reaguje na nabijecku. Zkoušel jsem vyndat několikrát baterku, paměťovku a sim kartu, ale pořád nic.

Nejlepší odpověď
beer

Pokud se logo objeví jen krátce a zmizí, může být vybitá, nebo vadná baterka – zkus ji vyměnit.
Jestliže je ale zdroj v pořádku, zkusil bych stáhnout new SW pomocí počítače (Nokia PC Suite, Sony PC Companion, Samsung PC Studio..) V servisu totiž uděkají nejdříve totéž..))

Další odpovědi
Jsemtady

A co mas za telefon? Muze to bejt baterii, sw, nebo deskou, nebo treba jen plna pamet. …

jáára

A nebo špatně provedený Flash. Máte křišťálovou kouli??

Dochy

Řekl bych, že pro podobné otázky je základem napsat přesný typ.