Avatar uživatele
zdeny

Nelíbilo by se Vám počítadlo navštěvníků a právě připojených uživatelů, mně ano. Kdo ví jestli to provozovatel čte?

A udělá na naše náměty nějaké opatření ?
Doplňuji:
Miroslavust se omlouvám ale přísahám že jsem to nevěděl ani nečetl , snad se tolik nestalo ? Nikdy by mě nenapadlo reagovat jako on , sorry

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Upravil/a: zdeny

Zajímavá 8Pro koho je otázka zajímavá? kropitko, ten který je, annas, Miroslavst, Jahoda, anonym, vagra, Rico před 5029 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
annas

Na jednom podobném serveru s dotazy je vidět, který uživatel je přihlášený. Pro informaci bych to rovněž uvítala. Třeba někoho hledám a vidím, že je přístupný.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
kropitko

Když se neuvidíme nevadí,stačí když se nahmatáme…Já nevím,já vždy poznám kdo tu je,to chce jen trochu citu.
Doplňuji:
Miroslave to je hodně pravděpodobné,ale nějakou tu facku by jsi snad vydržel,ne???

Upravil/a: kropitko

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
blesk26

Jo, to by bylo asi zajímavé.

Určitě to čtou minimálně admini, ale každopádně doporučuji tohle napsat jako návrh na info@odpovedi.cz, aby to bylo trochu oficiální a někdo to s jistotou zaregistroval :)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Marvan

Server jako tento bude mít jistě hromadu statistik, většinu jistě zveřejnitelných jedním kliknutím, to záleží na provozovateli, ale možná tento dotaz povede ke změně.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Vy jste,ale chytra hlavicka-skvely napad.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Miroslavst

Skvělý nápad? Ale čí? Já už to zmiňoval když se dotazovali mejlem na podrobnosti prováděných změn. dokonce jsem zde i tuto otázku pokládal.

To je v pohodě, však už tu je tolik otázek a kdo si to má pamatovat. nic se neděje. Ale abych tedy odpověděl: ano, já bych to uvítal.
Doplňuji:
Vím, že tu kropítko je, ale ať hmatám jak hmatám, nic jsem nenahmatal. a stejně pokud bych nahmatal, tak bych asi dostal facku :D:D

Upravil/a: Miroslavst

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ten který je

Nelze než souhlasit,je to prima nápad.Možná se časem dočkáme.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
panenka

Není to špatný nápad líilo by se mi vědět kdo je zde zrovna na odpovědích přítomen.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
fortin

Sbohem

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
vecernice

No jo to je dobrej nápad,ale neznamená ,že když jsem přihlášená,že jsem zrovna tady.Já si tady totiž tak nějak poletuju.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek