vita35

Nelegalni prodej DVD – co za tento cin me čeka?

Ahoj je tady nekdo kdo by mi jasně odpověděl na moji otazku????????
Před 5 lety jsem formou pošty posilal zajemcum 15 minutove péčka bez začatku a konce/scénky/.Po te co na me príšla hospodařska policie mi zabavila DVD recorder PC jsem v te době nemel/,dali mi ucet do minusu a zablokovali. Vyšetřovani trva již 2 roky.Ted se blizi termin kdy nahlednu s advokatem do spisu. Co za tento cin me čeka??

Odpovědi
jakube33

Tak podle toho jaké bylo to péčko a jak jste k němu přišel.

vita

To tady neni on-line nejaky advokat nebo policaj kdo poradi??????????­???????????DÍ­ÍÍÍK

martina1

Doufám,že hodně.Nejde o obsah,ale o to,že je šíření nelegálních kopií zakázáno.Pokud se jednalo o děti ve scénkách tak by vás měli zavřít až zčernáte.Manžel po jednom ze zásahů chtěl dotyčného zabít a doma blil a musel si dát velkého panáka,když viděl co zabavovali…Záleží na tom,jestli jste pouze prodával kopie DVD nebo na nich byla i nějaká svinstva.