KatkatkaW

Nekvalitní zvuk na mobilu – poškození konektorem?

Při neopatrném vytáhnutí konektoru od sluchátek jsem konektor částečně nalomila. Sice v mobilu žádná jeho část nezůstala, ale od té doby mi to do sluchátek hraje celkem nekvalitně, s šumem. Kde je chyba? Dá se to nějak opravit?

Odpovědi
anonym

A vy se divíte? Buď výměna konektoru či přímo výměna sluchátek.

radce

Pravděpodobně jste částečně vylomila samičku od konektoru, zkuste kamaráda kterého baví jednodušší opravy mobilů, pokud ho nemáte tak servis, opravu odhaduji tak do 400,.Kč

leylandus

Dá se to opravit dvěma způsoby…buď se vymění konektor, který sice jen tak zalomit nejde,ale musela to být teda síla pořádná a nebo začít používat jiná sluchátka. Pakli že jste tyhle možnosti zkoušela a hraje vám to i tak nekvalitně, je problém v samici konektoru, ne v něm samotném(samci)

SonsyMite

U takoveho mobilu co mas, se nediv ze dela problemy…