Pokročilý

Nekvalitní výrobky na trhu..

Nedávno po netu koloval hezky napsaný e-mail, o tom co vlastně jíme, (špatna kvalita výrobků, výroba jídla, dovozy atd.) ke mě se však dostal jen zlomek z celého dopisu. Nevíte o www stránce kde bych ten dopis mohla sehnat celý?
Doplňuji:
Zprávu určitě nepsal nikdo kdo by nevěděl o čem píše byl to člověk který o tom věděl víc než dost. Někdo kdo s timi potravinami pracuje. Myslím že tam bylo něco jako o nekvalitním levném párku, který, vůbec není ze 100 procentního masa, ale nějaka směs, různých druhů masa, prostě to tam nahážou a rozmixujou se vším možným, dále také neuvěřitelná chemie v jídle atd Poprvé jsem o tom dopise slyšela když nám z něj četla naše učitelka kterou máme na 'výchovu ke zdravý' a pak jsem se na netu nedohledala..

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Tenhle konkrétní e-mail se ke mě ještě nedostal, ale tipuju, že do týdne ho budu mít ve schránce taky :) Ať byl napsaný sebelíp, nevěř ničemu, co v něm stálo - tyto zprávy, co se internetem šíří jako mor, jsou v 99% případů tzv. hoax (poplašná zpráva). Existuje databáze hoaxů, co českým internetem kolují. Schválně se tam podívej a spočítej si, kolik těchto "zaručených pravd" ti už do mailu někdy přišlo :) Když si na vybraný hoax klikneš, zobrazí se ti jeho znění a na konci najdeš k danýmu tématu vysvětlení a názor odborníků.
V sloupečku vlevo máš i základní informace o hoaxu obecně - co to je, jak se šíří, čím škodí atd.. Je to dost užitečná stránka, doporučuju dát si ji třeba do záložek - může se často hodit. Ono hoax se zdá být na první pohled neškodný, ale až tak úplně pravda to není. Pokud o zprávě víš, že je to hoax, neměla bys ji přeposílat dál všem známým a kamarádům - s tímhle totiž tvůrci hoaxů počítají a ty jim tak jen nahráváš do karet. Nejlepší je takový zprávy hned mazat.

http://www.hoax.cz/…

Další odpovědi:

Zlatý

Neboj, určitě ti za čas přijde znovu. Nebo i několik. Nebo mi napiš a já ti něco na toto téma pošlu.

Bronzový

zrejme myslis toto:
dopis od JUDr. Janečka advokáta agrární komory
je to dlouhe text, sem to tezko kopirovat, do googlu zadej dopis judr janecka a je to hned prvni odkaz

jestli je to pravda, je to mazec. Ale nedivil bych se uz nicemu

Zlatý

můžeš se podívat zde je mnoho článků kde jsou zveřejny věci které hledáš

http://kvalitapotravin.webnode .cz/…

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Jídlo a vaření

Zlatý hanulka11 986
Zlatý Drap 844
Zlatý annas 758
Zlatý iceT 496
Zlatý marci1 482
Zlatý gecco 431
Zlatý briketka10 415
Zlatý quentos 405
Stříbrný elektrikář 395
Zlatý mosoj 351

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.