Avatar uživatele
E.n

Nekvalitní výrobky na trhu..

Nedávno po netu koloval hezky napsaný e-mail, o tom co vlastně jíme, (špatna kvalita výrobků, výroba jídla, dovozy atd.) ke mě se však dostal jen zlomek z celého dopisu. Nevíte o www stránce kde bych ten dopis mohla sehnat celý?
Doplňuji:
Zprávu určitě nepsal nikdo kdo by nevěděl o čem píše byl to člověk který o tom věděl víc než dost. Někdo kdo s timi potravinami pracuje. Myslím že tam bylo něco jako o nekvalitním levném párku, který, vůbec není ze 100 procentního masa, ale nějaka směs, různých druhů masa, prostě to tam nahážou a rozmixujou se vším možným, dále také neuvěřitelná chemie v jídle atd Poprvé jsem o tom dopise slyšela když nám z něj četla naše učitelka kterou máme na ‚výchovu ke zdravý‘ a pak jsem se na netu nedohledala..

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Upravil/a: E.n

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? fablen, casey před 4615 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
barnajka

Tenhle konkrétní e-mail se ke mě ještě nedostal, ale tipuju, že do týdne ho budu mít ve schránce taky :) Ať byl napsaný sebelíp, nevěř ničemu, co v něm stálo – tyto zprávy, co se internetem šíří jako mor, jsou v 99% případů tzv. hoax (poplašná zpráva). Existuje databáze hoaxů, co českým internetem kolují. Schválně se tam podívej a spočítej si, kolik těchto „zaručených pravd“ ti už do mailu někdy přišlo :) Když si na vybraný hoax klikneš, zobrazí se ti jeho znění a na konci najdeš k danýmu tématu vysvětlení a názor odborníků.
V sloupečku vlevo máš i základní informace o hoaxu obecně – co to je, jak se šíří, čím škodí atd.. Je to dost užitečná stránka, doporučuju dát si ji třeba do záložek – může se často hodit. Ono hoax se zdá být na první pohled neškodný, ale až tak úplně pravda to není. Pokud o zprávě víš, že je to hoax, neměla bys ji přeposílat dál všem známým a kamarádům – s tímhle totiž tvůrci hoaxů počítají a ty jim tak jen nahráváš do karet. Nejlepší je takový zprávy hned mazat.

http://www.ho­ax.cz/hoax/da­tabaze/

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
terry

Neboj, určitě ti za čas přijde znovu. Nebo i několik. Nebo mi napiš a já ti něco na toto téma pošlu.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
casey

zrejme myslis toto:
dopis od JUDr. Janečka advokáta agrární komory
je to dlouhe text, sem to tezko kopirovat, do googlu zadej dopis judr janecka a je to hned prvni odkaz

jestli je to pravda, je to mazec. Ale nedivil bych se uz nicemu

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
hanulka11

můžeš se podívat zde je mnoho článků kde jsou zveřejny věci které hledáš

http://kvalita­potravin.webno­de.cz/neco-o-jidle/

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek