fira

Nekvalitní paliva.

Co říkáte na to že ČOI nám zatajuje prodejce nekvalitních PHM? Prý se drží zákona. Co vy na to?

Nejlepší odpověď
PostApMan

Hodil by se odkaz na článek ať si trochu počtu o té naší hospodářské soutěží.
Naposled jsem četl něco tom, že se celníkům podařilo zastavit pár cisteren s nekvalitním nízko procentním benzinem z Polska.
Od té doby pokukuji po cisternách co vozí „zásoby“ do mích oblíbených benzinek, ale moc toho nikdy nevyčtu, ale na autě se to dá poznat.
To že česká obchodní inspekce vůbec něco zatajuje je ohraná písnička, spíš bych vyhledával něco co nezatajuje nebo někoho komu „nenapomáhá“, tuším že i u ČOI je to jen o penězích jako všude jinde.

Další odpovědi
ReHu

Podle mně kecaj.
Údajně by lhali, kdyby řekli, že tam a tam je nekvalitní palivo. Tak proč neřeknou, tehdy a tehdy tam a tam bylo nekvalitní palivo? To by přece nelhali.
Nicméně jsou tu vyšší tlaky. To rozvádět netřeba, že?

Miroslavst

Pokud je to podle zákona, mělo by to tak být a nezveřejňovat ty nepoctivé.
Proč však nezveřejňují ty poctivé, to nevím.