Akira

Můžu být neklasifikován z předmětu i přes dostatečný počet známek?

Zdravíčko, měl bych dotaz. Jsem na SŠ a ze zdravotních důvodů jsem ve škole často chyběl, až jsem nakonec u dvou předmětů překročil hranici 25% absence a měl bych tedy dostat neklasifikaci. Jenže přesto, že jsem chyběl, tak mám známek dost. Nevíte, co se v tomto případě děje? Budu si muset protrpět přezkoušení přesto, že mám dost známek?

Odpovědi
ivzez

Ono je to naopak:
Učitel nemůže klasifikovat žáka, který nesplní určité
procento účasti ve výuce (v tomto případě 75 %).

Klasifikace nezávisí jenom na počtu známek. Procento docházky
se „hlídá“ na pedagogické radě (Klasifikace nezáleží na učiteli.)

Emefej

Nejde o počet známek, ale o počet absolvovaných hodin.

honza19hk

to záleží na učiteli. může a nemusí ti dát N.

Baromut

U nás bys neklas rozhodně dostal, pokud nemáš individuál. Třeba ale nejsi na tak stupidní škole :D

quentos

kvalifikace je něco jiného než klasifikace, kvalifikujete se do soutěže, popř. na pracovní místo…

Akira

xD Samozřejmě, občas to zmotám…