bolak

Nekupovali jste někdo v zahradnictví některé z těchto sazenic? Nevíte jak se pohybují ceny, abych to nemusel hledat?

Nemusíte všechno, stačí co víte:
jahody
chilli
vinná réva
graviola
rakytník řeš.
kustovnice čín.
smrk
habr
jahody
levandule
brusinky
růže topol

Nejlepší odpověď
Emefej

Z těch vyjmenovaných jsem letos kupoval habr, za 1 sazenici výšky 70 cm v sadbovači jsem platil 34 Kč. Kupoval jsem jich docela dost, tak mi dali množstevní slevu, jinak za to chtěli 39 Kč.

Další odpovědi
gecco

Osobně jsem habry, smrky a jedle ´řešil´ z náletů (po dohodě se správcem lesa)…
😉
Potřeboval jsem jich taky docela dost (zejména smrků, tehdy) – a stálo mne to pár hodin práce.