Moniccc

Nekontrolovatelné zvuky pocházející z krku

Trápím se tím už pár let a do dneška nevím, co to vlastně je. Kdykoliv když polknu, chvíli na to se mi v krku vytvoří takový zvláštní nepopsatelný zvuk, jakoby mi „kručelo“ v krku. Jo, ke kručení v břichu by se to vážně dalo přirovnat. Nebolí to, neškrábe, necítím to… Ale je nepříjemné když sedím na příklad u manikérky, chvilku se nebavíme, já si potřebuju polknout a udělá mi to ten trapný zvuk. Setkal jste se s tím už někdy někdo? Nevíte, co to může být?

Odpovědi
bolak

Záleží na tom odkud to přesně jde. Můžeš mít nějakej defekt na jícnu nebo v hltanu, ale ty většinou bolej, každopádně vyšetřit si to nechat můžeš, ale budeš muset říct že „tam někde“ cejtíš tlak (když ne bolest), jinak nad tebou jen mávnou rukou.

Divný zvuky žádnej doktor řešit nebude, tím si buď jistá a případný vyšetření bude nejspíš nepříjemný.

Sarča

Mám to už delší dobu a též nevím co to je. Akorát mi to „nekručí“ když polku ale kdykoliv. U mě je zřejmě příčinou zvětšená štítná žláza s kterou už chodím delší dobu k doktorovi ;).

GTA Andreas

Podívej se jestli jsi nespolkla malé rádio.

Claire0123

Hezky den, jak to s vami vypada? Mam uplne stejny problem… Bojim se aby to nebylo neco vazneho. Jine zdravotni problemy nemam, davam krev. Jen ty zvuky a trochu zadni rymu a z
ahleneny krk…

bolak

zjentek: kdepak, to není krkání, spíš něco jako kručení..

mimochodem, já to „umím“ taky :)

anonym

a jsou ty zvuky urcite z krku ?? :) -iv-

briketka10

:DD