Avatar uživatele
Moniccc

Nekontrolovatelné zvuky pocházející z krku

Trápím se tím už pár let a do dneška nevím, co to vlastně je. Kdykoliv když polknu, chvíli na to se mi v krku vytvoří takový zvláštní nepopsatelný zvuk, jakoby mi „kručelo“ v krku. Jo, ke kručení v břichu by se to vážně dalo přirovnat. Nebolí to, neškrábe, necítím to… Ale je nepříjemné když sedím na příklad u manikérky, chvilku se nebavíme, já si potřebuju polknout a udělá mi to ten trapný zvuk. Setkal jste se s tím už někdy někdo? Nevíte, co to může být?

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? bolak, anonym, zjentek před 4052 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
bolak

Záleží na tom odkud to přesně jde. Můžeš mít nějakej defekt na jícnu nebo v hltanu, ale ty většinou bolej, každopádně vyšetřit si to nechat můžeš, ale budeš muset říct že „tam někde“ cejtíš tlak (když ne bolest), jinak nad tebou jen mávnou rukou.

Divný zvuky žádnej doktor řešit nebude, tím si buď jistá a případný vyšetření bude nejspíš nepříjemný.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Sarča

Mám to už delší dobu a též nevím co to je. Akorát mi to „nekručí“ když polku ale kdykoliv. U mě je zřejmě příčinou zvětšená štítná žláza s kterou už chodím delší dobu k doktorovi ;).

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
GTA Andreas

Podívej se jestli jsi nespolkla malé rádio.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Claire0123

Hezky den, jak to s vami vypada? Mam uplne stejny problem… Bojim se aby to nebylo neco vazneho. Jine zdravotni problemy nemam, davam krev. Jen ty zvuky a trochu zadni rymu a z
ahleneny krk…

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
bolak

zjentek: kdepak, to není krkání, spíš něco jako kručení..

mimochodem, já to „umím“ taky :)

před 3894 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

a jsou ty zvuky urcite z krku ?? :) -iv-

před 4052 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
briketka10

:DD

před 3894 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek