BEAES

Několik zajímavostí ze světa peněz:

•Jen 10% lidí na Zemi ví, jak s penězi zacházet
•Průměrný Čech vydrží se svými finančními zásobami 75 dní, poté umře hlady
•Kdybyste dnes vzali všem bohatým peníze a dali je chudým, do roka je bohatí mají zpět
•Pokud jste průměrný Čech, projde vám rukama 10 miliónů korun za život
•Průměrný Čech odchází do důchodu po celoživotní práci s našetřenými 40 tis. Kč
•Stále přibývají lidé v registru neplatičů (dnes je to 1,2 milionu) a 450.000 lidí je v registru exekucí
Umíte s penězmi zacházet?? Šetříte nebo jste spíše zadlužení?

Nejlepší odpověď
iceT

Chtela bych patrit mezi tech 10%lidi,ovsem jako mladsi jsem utracela daleko vice nez dnes.Setrit moc neumim,ale dluhy nemam.

Další odpovědi
hanulka11

Šetřím ,abych se na stáří nemusela zadlužovat-to by ani nešlo. Ale zase nemám tolik ,abych si mohla vyskakovat a rozhazovat.