Několik TV připojených ke kabelové TV ? .. je to možné a přitom na každé sledovat jiný program?

platí u dnešních poskytovatelů kabelové televize stejná omezení jako u satelitní ? Tj. komplikované připojení více televizorů na kterých by mělo být možné sledovat různé programy ?

Nejlepší odpověď
beer

Samozřejmě možné to je.
Jenže např. UPC zpřístumní všechny zaplacené programy jen svým set top boxem a bez něj lze sledovat jen několik málo volných programů. Máš pak možnosti sledovat různé programy takto:

  1. signál UPC přivést přes rozbočovač (cena pár kaček) ke každé TV, sleduješ všude jen volné kanály.
  2. dále si pořídíš (budeš platit nájem, nebo koupíš od UPC) STB do těch místností, kde chceš mít všechny zaplacené programy. U nových TV přijímačů vybavených slotem lze místo STB použít jen UPC kartu s redukcí (pouzdrem).

Zdroj: Zkušenost

Další odpovědi
Drap

U kabelové TV tento problém neni. Pokud je kabel rozveden k více televizorům, tak na každém mohu chytat jiný program.

dudu

Ano je to možné, i když si nejsem jist zda by např. na třetím a dalších televizorech byl kvalitní obraz. My máme na jeden koax. bez problémů přes rozdvojku zapojeny dvě TV, přičemž přijímáme analogický i digitální signál. U prvého přístroje máme ke klasickému setoboxu ještě připojen analogický kazetový přehrávač a digitální analogický rekordér s HDD díky čemuž lze v analogu nahrávat asi patnáct programů. Druhá televize je napojena na setobox s HDD zapůjčený od UPC, což umožňuje nahrávat kterýkoliv z přístupných kanálů /dokonce dva současně/ a máme tam ještě přidán digitální přehrávač.