lenkaacer

Nekolik dni se snazim o stazeni filmu kajinek a zatim bez uspechu,proto se ptam,kde je mozne to najit? dekuji

Nejlepší odpověď
Toruk

Na Kajinka je moc brzo. V kinech je teprve měsíc a prodej na DVD (potažmo nabídka na netu) bývá k dispozice nejdřív za 3 měsíce.
Leda by zatím byl k dispozici kinorip, který je ovšem kvalitou na nic.

Další odpovědi
Hudler

Možná ještě žádná verze není k dispozici a většinou ty filmy mají příšernou kvalitu.

alexandra

Zatím ještě nikde.České filmy se dají stáhnout,až bude v prodeji DVD.

alexandra

Když to někdo dá na internet,tak proč bych si to nemohla stáhnout.
Ať si trestají toho,kdo to tam dá.Legální nelegální,stejně se stahuje.

kablik

myslíte že je rozumné se veřejně bavit o nelegálním stahování, najděte si, kolikrát už se tu psalo o tresnosti takovéto činosti

Toruk

Pamatuji se, že naopak se zde psalo o tom, že stahování filmů JIŽ trestné není.