hanulka11

Někoho tu postrádám, vy taky?

Zjistila jsem to až dneska , nevíte co se stalo?Jistě je to každého věc jen mě to překvapilo.
Doplňuji:
pro Kerberus -postrádala jsem totiž ranní dávku otázek …

Nejlepší odpověď
rynek878

Já se až tak moc nedivím,i já jsem se na čas stratil,ale odpovědi jsou jako droga,koho jednou dostanou,toho hned tak nepustí.

Další odpovědi
kropitko

Jestli ona Annas nejela na dovolenou s bubcou,,??:-D

iceT

Postrádám trochu více uživatelů než jen jednoho…

panenka

Ano chybí nám tu uživatelka Annas zřejmě už toho tady měla plné zuby a proto odešla. (Ani se jí nedivím)

VampGirl

Také jsem si toho všimla. Včera (nebo kdy to bylo) jsem si prohlížela, jak si kdo stojíme v žebříčku a hodně mě dneska překvapilo, když jsem v něm Annas vůbec nenašla…
Doplňuji:
A ještě musím dodat, že mi bude Annas chybět. Její odpovědi byly hodnotné a kvalitní.

Miroslavst

Taky jsem byl překvapen.
Třeba se časem vrátí.

takhlene

Taky jsem zjistil,že tu v žebříčku je první Miroslavst a né paní Annas,nevím co se stalo?

annas

Hanulko,jste bystrá pozorovatelka. Nechodím sem denně. Jsem zatím vzadu,proto se raději dopředu nedívám.

Mousinek

Přiznám se že tak bystá nejsem

mosoj

To vám opravdu unikají důvody proč zde „annas“ není ? Pak už se ničemu nedivím.
Doplňuji:
Vagra řekl to co já jsem skryl do textu.
Plně s ním souhlasím.

poa.li

Myslím, že příliv nových uživatelů leckoho trochu zaskočil… Ale paní Annas jsem postřehl v bodování některých odpovědí..

Neonka

Paní Annas mě tu chybí, její otázky i odpovědi tyto stránky pozvedaly na vysokou úroveň.
Dokonce mi nabídla, že mi přenechá knihu, kterou jsem tu na Odpovědích zmiňovala.
Zasílám jí alespoň pěkné pozdravy, jestli to bude číst. 🙂

vagra

Víte co je pro mě překvapivé?
Že jsou překvapeni i ti,kteří by překvapeni být neměli.
Souhlasím s Mosojem s tím rozdílem,že já se nestačím divit.

BEAES

Já se nedivím, až nás tu všechny vychovala, tak zase začínat znova…to by zmohlo i vola.

Radak

Konečně jsem našla něco, co mi vrtá hlavou. Dívala jsem se na některé stoprocentně její otázky a tam se proměnila v anonym. Hodnocení zůstává jako od Annas. Bude mi chybět její kalendárium, bejvalo to počteníčko. Ach jo, co se to tu děje.

kropitko

Rynku, já se ztrácím úplně pravidelně, kolikrát to ráno zapnu, kouknu a zase vypnu, abych se zbytečně nerozčilovala. Ze začátku jsem tu byla pořád, ale tak poslední půl roku dost vynechávám,,,někdy to chce doopravdy vypnout a jít dělat něco jiného,,,návykové to je rozhodně,,:-(

panenka

A kdo tu ještě není už z uživatelů?

iceT

Třeba Bumbes tu dlouho nebyl,Quentos tu byl taky častěji,Popelka,no a Czechrapsind je myslím odregistrovaný,ale pár dotazů položil jako anonym,ale podepsal se.

hanulka11

je to škoda , že se nechali odradit, no doufejme ,že se vrátí.Hodně se jich vytratilo-myslím,že je to přechodné

kropitko

Každý si potřebuje někdy vydechnout,,,