Avatar uživatele
hanulka11

Někoho tu postrádám, vy taky?

Zjistila jsem to až dneska , nevíte co se stalo?Jistě je to každého věc jen mě to překvapilo.
Doplňuji:
pro Kerberus -postrádala jsem totiž ranní dávku otázek …

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 8Pro koho je otázka zajímavá? kropitko, Miroslavst, anonym, vagra, takhlene, kapka, Mousinek, stana73 před 4811 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
rynek878

Já se až tak moc nedivím,i já jsem se na čas stratil,ale odpovědi jsou jako droga,koho jednou dostanou,toho hned tak nepustí.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
kropitko

Jestli ona Annas nejela na dovolenou s bubcou,,??:-D

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
iceT

Postrádám trochu více uživatelů než jen jednoho…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
panenka

Ano chybí nám tu uživatelka Annas zřejmě už toho tady měla plné zuby a proto odešla. (Ani se jí nedivím)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
VampGirl

Také jsem si toho všimla. Včera (nebo kdy to bylo) jsem si prohlížela, jak si kdo stojíme v žebříčku a hodně mě dneska překvapilo, když jsem v něm Annas vůbec nenašla…
Doplňuji:
A ještě musím dodat, že mi bude Annas chybět. Její odpovědi byly hodnotné a kvalitní.

Upravil/a: VampGirl

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Miroslavst

Taky jsem byl překvapen.
Třeba se časem vrátí.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
takhlene

Taky jsem zjistil,že tu v žebříčku je první Miroslavst a né paní Annas,nevím co se stalo?

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
annas

Hanulko,jste bystrá pozorovatelka. Nechodím sem denně. Jsem zatím vzadu,proto se raději dopředu nedívám.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Mousinek

Přiznám se že tak bystá nejsem

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
mosoj

To vám opravdu unikají důvody proč zde „annas“ není ? Pak už se ničemu nedivím.
Doplňuji:
Vagra řekl to co já jsem skryl do textu.
Plně s ním souhlasím.

Upravil/a: mosoj

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
poa.li

Myslím, že příliv nových uživatelů leckoho trochu zaskočil… Ale paní Annas jsem postřehl v bodování některých odpovědí..

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Neonka

Paní Annas mě tu chybí, její otázky i odpovědi tyto stránky pozvedaly na vysokou úroveň.
Dokonce mi nabídla, že mi přenechá knihu, kterou jsem tu na Odpovědích zmiňovala.
Zasílám jí alespoň pěkné pozdravy, jestli to bude číst. 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
vagra

Víte co je pro mě překvapivé?
Že jsou překvapeni i ti,kteří by překvapeni být neměli.
Souhlasím s Mosojem s tím rozdílem,že já se nestačím divit.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
BEAES

Já se nedivím, až nás tu všechny vychovala, tak zase začínat znova…to by zmohlo i vola.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Radak

Konečně jsem našla něco, co mi vrtá hlavou. Dívala jsem se na některé stoprocentně její otázky a tam se proměnila v anonym. Hodnocení zůstává jako od Annas. Bude mi chybět její kalendárium, bejvalo to počteníčko. Ach jo, co se to tu děje.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
kropitko

Rynku, já se ztrácím úplně pravidelně, kolikrát to ráno zapnu, kouknu a zase vypnu, abych se zbytečně nerozčilovala. Ze začátku jsem tu byla pořád, ale tak poslední půl roku dost vynechávám,,,někdy to chce doopravdy vypnout a jít dělat něco jiného,,,návykové to je rozhodně,,:-(

před 4811 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
panenka

A kdo tu ještě není už z uživatelů?

před 4811 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
iceT

Třeba Bumbes tu dlouho nebyl,Quentos tu byl taky častěji,Popelka,no a Czechrapsind je myslím odregistrovaný,ale pár dotazů položil jako anonym,ale podepsal se.

před 4811 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
hanulka11

je to škoda , že se nechali odradit, no doufejme ,že se vrátí.Hodně se jich vytratilo-myslím,že je to přechodné

před 4811 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
kropitko

Každý si potřebuje někdy vydechnout,,,

před 4811 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek