jmachan

nekdy mam potize. citim slabost a obleje mne studeny pot.co to muze byt?

Nejlepší odpověď
mosoj

Někdy mě poleje studený pot když se kouknu do peněženky a k mdlobám také daleko nemám.

Další odpovědi
Kanovka

mně se tohle stává, když mi chybí cukr, musím si koupit hodně sladkých jídel a pití a všechno to sníst (vypít), pak je mi sice blbě z toho sladkýho, ale už mi není slabo, myslím, že se tomu říká vlčí hlad, ale může to být i něco jinýho, třeba i vážnějšího, pokud se ti to stává opravdu často, doporučuji lékaře

hanulka11

to bych nepodcenila může to být nízký tlak , nebo i málo tekutin přivodí takový stav …, raději bych se s tím svěřila lékaři a po vyšetřeních se to zjistí

pusinka50

všimni si, jestli to není ve stresové situaci či po ní, když stres a nervy pominou, protože to může být počínající panika, která se ale postupem času při stejné stresové zátěži může nepěkně rozrůst na pravidelné panické záchvaty a pak už je potřeba začít na sobě pracovat, objevit původ a stresovou zátěž začít řešit nebo navštívit psychiatra a brát léky, to první zabírá, to druhé už tak ne