Paulku

Nekdo vi jestli v Praze je misto kde mohu naucit se hrat na hudebnich nastroje bezplatne?

Nejlepší odpověď
Drap

Myslím, že takové místo neni ani v Praze anui nikde v republice. Dnes už téměř nic neni zdarna.

Další odpovědi
patmull

Tak možná jedině u tebe doma 🙂. Záleží na co chceš hrát, ale třeba co se týče kytary, myslím si, že se to dá (pokud máš na to trpělivost) zvládnout jako samouk. Ale samozřejmě pokud si zaplatíš lekce na nějaké Zuš nebo v nějakém kroužku ušetříš tím spoustu času, špatných návyků a hlavně nervů :D.

postcd

naučit někoho hrát dobře na hudební nástroj stojí úsilí a spoustu času