hanulka11

Někdo tvrdí- malé děti

malé starosti, velké děti -velké starosti. Jak je to u vás?

Nejlepší odpověď
BEAES

100% pravda, nechtěla jsem tomu věřit,ale je to tak. A bude hůře.

Další odpovědi
dagry

Ano můžu s tímto jenom souhlasit. BOHUŽEL. V těchto dnech jsem tuto větu vyslovila nesčetněkrát.

aramah

Starosti jsou a budou až do mého konce.I když dospělí stále moje.

anonym

to vám podepíšu,čím menší dítko,tím menší starost,jelikož mám obě tak tuto skoutečnost můžu podtvrdit

salsa verde

no jo kdo ví, moje děti jsou zatím malé tak nevím ale říká se to. I když fakt je že když si vzpomenu na bráchu jak byl malý kluk a bylo to fajn a když se stal dospělým co rodičům prováděl…tak je to pravda.

panenka

U mě je to přesně tak jak vy píšete.

ladyhawke

Já si myslím, že je to pravda a slýchávám to i od spousty známých…