Někdo něco o Mechovu? (HC HRADEC KRÁLOVÉ)

Ahoj! Mám psát slohovou práci. KRITIKA. na téma: Fanoušství kontra agrese.
Napadlo mě do toho zapojit fanoušky HC HRADCE KRÁLOVÉ :D tzv. MECHOVU. Každý kdo aspon trošku sleduje hokej, ví co jsou zač (tím nechci házet všechny do jednoho pytle O.o )Chci Vás poprosit o nějaké názory na ně:) Popřípadě ještě na TŘINEC, PARDUBICE♥, KARLOVY VARY,....
Děkuji moc :)

Odpovědi:

Pokročilý

Když jsem jednou viděl hradecké fanoušky, tak mi skoro přišlo, že na stadion jdou kvůli pivu a ne kvůli hokeji a fandění.

Pardubicím nepřeji, ale musím uznat, že fanoušci tam jsou skvělí, a pokud vím tak výtržnosti také nedělají. Tak to má být.

Co se týče Karlových Varů, tak myslím, že jich od vítězných sezón celkem ubylo, ale tak už to chodí.

Jinak s těmi hradeckými "fanoušky" by si mohli podat ruku někteří z Plzně. Třeba házení toaleťáků na led, tím svůj tým určitě podpoří.

Pokročilý

Napiš jak se nám v Hradci poprali fanoušci "HK vs. Zlín" .... 5:1 PRO DOMÁCÍ :P se to tam servalo..

Zlatý

Dříve jsem na hokej dost chodila a nejlépe jsem se vždycky cítila v Litvínově. Tamní fanoušci mi vždy připadali jako nejpřátelštější a nejtolerantnější. Naopak nejhorší pocity jsem měla z fans Sparty, Slávie a Vítkovic.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Sport

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Sport

Zlatý Drap 246
Zlatý marci1 160
Zlatý hanulka11 135
Zlatý annas 133
Zlatý gecco 123
Zlatý mosoj 101
Zlatý Alesh 100
Zlatý quentos 89
Zlatý Lamalam 83
Zlatý arygnoc 77

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.