Někdo mi napsal na mail. Mám odpovědět?

Tohle mi napsal: Jalan Bukit Bintang 183–2
Kuala Lumpur, 55100
Malajsie.

Vážení / paní
Unilever společnost radostí oznamujeme, že vaše e-mailová adresa
vyhrál jste 550.000 liber a přenosný počítač v Unilever Cena Asii.
na obdržíte cenu zašlete své jméno, adresu, telefon, věk a povolání
Mr.Blake Levitt E-mail: BlakeLevitt@blumail.org

S pozdravem,
Mrs.Susan Lucci
Online koordinátor

Nejlepší odpověď
Sůwa

Smazat jako SPAM !!!

Další odpovědi
led

Blahoželám k výhre, spamu a kandidatúre na nakazenie počítačovým vírom.
SPAM, SPAM, SPAM !

hanulka11

prosím tě, ani jsi to neměla číst , smaž to a zapomeň

Drap

Jestli chceš přijít o peníze a mít problémy, tak určitě odepiš.

suaeda

Spamy mazat. A zaktivujte si rovnou filtry na mailovou poštu. Pokud se v adresách mailů vyskytují jiné domeny než které mají v adresách Vaši známí (např. *.ORG, *.RU, *.COM atd.) Pozor pokud někdo má např. gmail.com tak zde přiřadit naopak vyjimku přímo na celý název adresy.

WeeBear

Neodpovídej, je to spam..

bolak

Teda ty máš štígro!

S váma výhercema půl milionu liber se poslední dobou roztrh pytel :D

RomanP

tak takových ptákovin mám každý den ve Spamovém koši desítky. Je to samozřejmě podvod. Rada je Neodpovídat a rovnou vyhodit

lexx

Nereagovat, neotvírat, smazat bez výstrahy, podvod.

terry

🙂.
To ti přijde ještě hóóóódněkrát 🙂.
Kdybys měla na vše vyhrát. tak bys nám mohla odpovídat z Bora bora 🙂.

Tinka

to nemám tušení jestli si z vás nikdo neutahuje ale to je asi nesmysl..jak by jsi mohla vyhrát tolik peněz..leda že by jsi se přihlásila do nějaké soutěže ale to jsi sem nepsala tak asi těžko..

Meropa

Záleží na tom jestli jsi se do něčeho hlásila nebo se registrovala někde kde se dá vyhrát.
Třeba jsi opravdu vyhrála anebo je to spam.

MILAN1961

spam-smazat