Avatar uživatele
buresova

Nekdo mě sledoval

Ahoj … Chtela sem že zeptat o radu.....dneska sem jela do města (bydlim na vesnici ) a nastoupil takovej divnej chlap a furt si někoho prohlížel pak vysednul stejně Jak Ja a Uz sem Ho potom neviděla ale jak sem šla na s kamoskou na zastavku tak tam zase byl a prohlížel si nas … Potom sme si sedli na lavecku a on si sednul vedle nas a řekl ahoj holky jak se máte ? … A Ja na to Joo jasně… pak sme zvedli že si půjdem koupit lístky a on se zvedl taky … Jak sme.si je.kupovali tak se opíral o nakou trafiku a pozoroval nás Ja Uz sem pak musela jet domu a on jel se mnou stejným busem a porad se na mě dival a prohlížečel si mě a pak se tak zadíval a jakoby vyplaznul jazyk tak sem si stoupla abych na něj neviděla vysednul zas tam kde nasednul před tím........... Co to má znamenat ? chtel mě znásilnit nebo tak neco ? Bude mě zase sledovat ? a kdyz jo co mam dělat mamce sem to Uz rekla prosim o co nejvíc odpovědí .. je mi 14 mu bylo aspon přes 40

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? Elk, Klára K. před 3877 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
ponovotny

když se ti něco podobného stane příště, tak si ho někde před lidma vyfoť a hned uvidíš o co jde.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Dochy

S velkou pravděpodobností to byl jen čumil (ale jisté to není). Pokud se v podobné situaci necítíš bezpečně (jseš sama v cizým prostředí apod) asi by bylo rozumné zavolat policii. Na nádraží by mohli pomoct nádražáci (možná ho znají a vědí co je zač, případně Ti mohou poskytnout na chvíli azyl a zavolat pomoc sami)

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Louise:3

Dávej si pozor,nechoď tam sama NIKDY!
..hlavně večer,skoro nikdo tam nebude,kdo by ti pomohl?
…choď tam kde je nejvíc lidí,kdyby náhodou,pomůžou­ ti:)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
gumiczud

První co mě napadlo, je kriminálka miami 😁 Ono jde o to že dnešní 14tileté kolikrát vypadají na 20, teda do té doby než promluví. Padl tu dobrý návrh s tou fotkou, ale myslím si že to nebude tak vážné jak jsi to vylíčila, v klidu můžeš spát dále ;)

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek