buresova

Nekdo mě sledoval

Ahoj … Chtela sem že zeptat o radu.....dneska sem jela do města (bydlim na vesnici ) a nastoupil takovej divnej chlap a furt si někoho prohlížel pak vysednul stejně Jak Ja a Uz sem Ho potom neviděla ale jak sem šla na s kamoskou na zastavku tak tam zase byl a prohlížel si nas … Potom sme si sedli na lavecku a on si sednul vedle nas a řekl ahoj holky jak se máte ? … A Ja na to Joo jasně… pak sme zvedli že si půjdem koupit lístky a on se zvedl taky … Jak sme.si je.kupovali tak se opíral o nakou trafiku a pozoroval nás Ja Uz sem pak musela jet domu a on jel se mnou stejným busem a porad se na mě dival a prohlížečel si mě a pak se tak zadíval a jakoby vyplaznul jazyk tak sem si stoupla abych na něj neviděla vysednul zas tam kde nasednul před tím........... Co to má znamenat ? chtel mě znásilnit nebo tak neco ? Bude mě zase sledovat ? a kdyz jo co mam dělat mamce sem to Uz rekla prosim o co nejvíc odpovědí .. je mi 14 mu bylo aspon přes 40

Nejlepší odpověď
ponovotny

když se ti něco podobného stane příště, tak si ho někde před lidma vyfoť a hned uvidíš o co jde.

Další odpovědi
Dochy

S velkou pravděpodobností to byl jen čumil (ale jisté to není). Pokud se v podobné situaci necítíš bezpečně (jseš sama v cizým prostředí apod) asi by bylo rozumné zavolat policii. Na nádraží by mohli pomoct nádražáci (možná ho znají a vědí co je zač, případně Ti mohou poskytnout na chvíli azyl a zavolat pomoc sami)

Louise:3

Dávej si pozor,nechoď tam sama NIKDY!
..hlavně večer,skoro nikdo tam nebude,kdo by ti pomohl?
…choď tam kde je nejvíc lidí,kdyby náhodou,pomůžou­ ti:)

gumiczud

První co mě napadlo, je kriminálka miami 😁 Ono jde o to že dnešní 14tileté kolikrát vypadají na 20, teda do té doby než promluví. Padl tu dobrý návrh s tou fotkou, ale myslím si že to nebude tak vážné jak jsi to vylíčila, v klidu můžeš spát dále ;)