Avatar uživatele
Nechápavé

Nekdo kdo by poradil skvelej NTB do 10 000 ?

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? zzzzz před 3522 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
cochee

Milé nechápavé, on by se s přivřením oka nějaký ten ntb pod desítku poradit dal, ale tys to zazdil tím přívlastkem „skvelej/skvělej“ 🙂 Notebooky pod 10 000 jsou totální low-end, je to, jakobys chtěl „skvělý auto pod 200 000“ 🙂 Když už chceš nějaký jakž takž, všímej si „akcí“ a pak si najdi tentýž model notebooku v jiném šopu, kde akci nemají a porovnej cenu, o kolik v té akci spadla. (Pozor, aby byl i stejně vybaven, může to být stejný model, někteří výrobci však vyrábí stejně pojmenované modely s jinou konfigurací.)

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Questman

Tablet

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
postcd

běž si na http://notebo­oky.heureka.cz/#c700 a odfiltruj si parametry, které potřebuješ, následně vybírej podle oblíbenosti a, celkového hodnocení hvězdiček a celkového počtu recenzí. ntbky tam lze i vzájemně porovnávat

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
zzzzz

Taky potřebuji nový NTB, ten můj veteránek už jede z posledních sil:-(((
Občas tak hřeje, že bych na něm mohla kafe vařit:-)))

před 3522 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
zzzzz

jo a potřebuji aby ten NTB měl pořádný plast, ne ty tenké jak PET láhev:-)

před 3522 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
postcd

Já mám Dell Latitude D600, s upgradem paměti na 2GB ram. je to kvalitní těžko rozbitný notebook, i když je starý a bazarový, všechny kanc. aplikace tam běhají. také gřeje, ale nijak extrém, zkus notebook vyčistit od prachu

před 3522 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
zzzzz

Už jsem ho opatrně vysávala, má už 10let, je fakt stařičký:-(( Zatím funguje, ale dlouho už asi ne:-((

Ty plasty na něm jsou ještě takové ty poctivé hrubé, dnes jsou ty noťasy strašně tence poplastované?.((

před 3522 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Questman

Kup si tablet s klávesnicí, třeba Asus transformer.
Máš na něm Android i Windowsy a můžeš mezi nimi libovolně přepínat.
Klávesnice funguje navíc jako velkokapacitní přídavný akumulátor se kterým vydrží tablet fakt i těch „reklamních“ 18 hodin v chodu. Klávesnice i tablet se dají nabíjet najednou či zvlášť a klávesnice od obrazovky se dá snadno oddělit jediným posuvným tlačítkem :)

Nelíbí se mi to o nic víc než tobě ale pravda je, že tablety jsou doménou příštích 5–10ti let a note-,ultra-,net- apod. -booky mají v podstatě odzvoněno ;) Kupovat si tedy v dnešní době nový notebook je naprostý nesmysl, pokud nejsi profesionální grafik či hráč, protože ty levné jsou nekvalitní a ty drahé zbytečně výkonné na kancelařinu :)

před 3522 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
zzzzz

Tablet mám, leží už dva roky ve skříni:-((( má to malou paměť a malý monitor:-)

před 3522 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Questman

Vývoj tabletů je v plném proudu, co včera platilo je dnes minulost ;)
Myslím, že třeba tento by tě mohl přesvědčit o opaku… http://www.al­za.cz/asus-t100ta-64gb-gray-dock-d604138.htm

před 3522 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
cochee

zzzzz, ty plasty ani tak nevadí, s noťasem se stejně nemá třískat 🙂 důležitější je, jak je to uděláno vevnitř, jestli to má nějakou kostřičku z kovu, nebo aspoň betálného plastu, ne jen desky navěšené na plastové dílce. To ale zase bývá vykoupeno vyšší hmotností, takže vše má pro a proti, o hmotnostech pod dvě kila se asi „veteránkům“ nikdy nesnilo ;)

Veteránek by potřeboval rozšroubovat, vysát větrání jen zvenku zpravidla nestačí, on tam bývá z toho prachu pořádný špunt. A je-li fakt starý, asi má i vyschlou teplovodivou pastu mezi procesorem a chladičem, chtělo by to vyměnit.

před 3522 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
zzzzz

🙂 no ten můj veteránek váží tak 5 kilo:-))
Před ním jsem měla úplný veterán:-)) Halikán, ten měl místo touchpadu kuličku:-)))))
Dík za rady, budu ho muset někomu na pročištění svěřit:-)

před 3522 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek