David.

Proč můj křečík vydává zvláštní zvuky, je to jak když má škytavku, kuňká už druhý den?

někdo kdo by mi mohl pomoc s křečíkem prosím? :( je to jak když má škitavku,kuňká,ale už druhý den :((( mám ho moc rád :( začalo to když jsem ho dal místo do pilin do sena,a nepřestalo to ani když dostal dřevnatou podestýlku pro morčata :/ pomoc prosím _:( můžu ten nenormální zvuk u křečka klidně nahrát,křečky mám víc jak 18 let,a nikdy jsem se stímhle nesetkal… :( vypadá zdravě,až na ty zvuky a zpomalenou chůzi :/ stáří to určitě není ,… :/

Odpovědi
jjj123456789

Zásady pro vkládání otázek, bod 1:Důležité a hlvní informace vložte již do názvu otázky. Škytavka se píše s tvrdým y. A jinak bych tomu dal čas.

sisinec123

http://krecci­.wordpress.com/ne­moce-a-jejich-leceni/ http://hryzal­kovi.blog.cz/1203/krec­ci-nemoce-infekce-apod Tady máš nemoce křečků, pokud tam nenajdeš to, co hledáš, radila bych, aby si s ním zašel k veterináři. Vyšetření není tak drahé. Většinou okolo 50 Kč (aspoň z mé vlastní zkušenosti).