Pokročilý

Někde jsem četla, že když si při menstruaci dám ocet, tak přestanu krvácet. Nevrátí se mi to za pár dnů?

Doplňuji:
K tvému překvapení je mi 26let a věř, že nejsem tak blbá, ale už nevím co mám dělat, protože jedu na dovolenou a mám to dostat zrovna tam...

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Docela by mne zajímalo, kolik ti je let a jaké pochody se ti honí hlavou (myšlenkovými bych je neoznačil)...
:-O
Prozradím ti novinku*) - menstruace je děj, při němž se tělo zbavuje odumřelého vajíčka a části děložní sliznice - aby se:
a) děloha připravila na další menstruaci
b) tělo nenakazilo při hnití vajíčka a sliznice v děloze
Takže takové experimentování, na něž se ptáš, hraničí se sebepoškozováním a hazardováním nejen s možností otěhotnění v budoucnu, ale přímo s vlastním zdravím...!
___
*) pokud tě zajímají další podrobnosti, kukni třeba na http://www.menstruace.i-pruvod ce.eu/… (případně další weby), poptej se rodičů, lékaře...
Doplňuji:
Oprava: a) děloha připravila na další OVULACI
;-)

Další odpovědi:

Zlatý

moje přítelkyně na to brala vločky ..bohužel se jí to vždycky vrátilo
Doplňuji:
..pardon, vložky

Zlatý

A stejně nevěřím...
Je to těžko pochopitelné pořadí důležitosti. Zábava x zdraví.

Zlatý

Dej si ocet, nejlépe s tlačenkou.

Bronzový

Svatá prostoto.
Už několik desetiletí (co já vím) ti to může lékař injekcí posunout .

Pokročilý

jak vyvolat menstruaci neake babské rady

Diskuze k otázce

anonym

A - mimochodem - opravdu nechápu, jak může šestadvacetiletá a - dle vlastních slov - nikoli blbá holka, vymýšlet takový fťákoviny - namísto konzultace s lékařem...
:-D

anonym

Mno...
;-)
1. zajdi za doktorem - existují medicinské prostředky (vyzkoušené, žádné šarlatánštiny), které mohou menzes oddálit a nebo naopak vyvolat dříve
2. pokud užíváš HA, je nejsnazší menzes posunout jejím vynecháním nebo naopak - kontinuálním užíváním delší dobu (ale to ti ten doktor, případně, poradí taky)
3. netuším, jaký průběh má tvůj menzes a co hodláš na dovolené provádět, ale běžně by mohly postačovat tampony či menstrační kalíšek, ne?
;-)

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Zdraví

Zlatý Drap 1608
Zlatý mosoj 1495
Zlatý marci1 1281
Zlatý hanulka11 1030
Zlatý annas 991
Zlatý gecco 737
Zlatý briketka10 715
Zlatý quentos 714
Zlatý iceT 566
Zlatý arygnoc 499

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.