Nekde jsem cetla , ze kdyby jsem chteli na internetu precist " vsechno " , ze by nam na to nestacil cely zivot – nonstop

. Je to mozne ? Vzdyt je tam jen Seznam a odpovedi !!!! 🙂

  • iv-

Doplňuji:
Deli , tak ja se omlouvam Adminkum , ale prosim jeste jednou o ty vase stranky na caje. Snad me Adminkove nevymazou , ze to je reklama. Slibuji , ze to je vyjimecne. 🙂 -iv-

Nejlepší odpověď
tom004

Ale stačil.Těch prvních 150 let,úplně bohatě. :)))

Další odpovědi
chudst

Pred nedavnem jsem to psal k diskuzi k otazce, jez polozila Kerberus: http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/nevite-kolik-je-na-internetu-webovych-stranek-priblizne

S dovolenim kopiruji: „Kolik času by jejich prohlídka zabrala …“ – tohle me taky napadlo, tak jsem zacal trosku fantazirovat. Za predpokladu, ze byste na kazde strance stravila pouhou jednu vterinu, nebrali bychom do uvahy cas, nez se stranka nacte, proste by vam to bylo promitano jako film, prohlidka jen uvodnich stranek by zabrala 666 let. Nejak si myslim, ze se o to pokouset nebudu XD

Deli

Ne ne, -iv-, mýlíte se, ještě tam jsou moje stránky o čajích!
Doplňuji:

  • iv-, honem si tam vlezte, než to vymažou, třeba nemají čaje rádi, třeba pijí rum! 🙂

http://helenmachac­kova.webnode.cz/

anonym

Naše drahá a všemi milovaná -iv-!
Jak už odhadoval chudst, je 20,340 miliard jen webů. I kdyby 666 osob četlo nonstop jen úvodní stránky po 1 sekundě, zabralo by jim to rok. Protože ale internet vlastně znamená globální propojení všech celosvětových informací, které se neustále rozšiřují, za ten rok by jich přibylo tolik, že nárůst je větší než čtecí kapacita.
Takže jednoduchý závěr – celý internet nelze přečíst za života nikdy.

fcoop

http://www.cis­co.com/web/CZ/­about/news/2011/06081­1.html

Jen malinko to přesahuje moji představivost.
Ten objem dat.

Toruk

Všechno z internetu bych číst nechtěl, ani kdyby mi za to platili. Jsou tam dobré věci, ale i mnoho nesmyslů a zbytečností.

led

  • iv- kedže ste dieťa a pokiaľ by ste zvládli všetky jazyky, v ktorých sa píše na internete, jednodennú až dvojdennú dávku by ste za celý život mohli zvládnuť, ale rýchlo čítajte.

🙂
PS.
Máte dosť čaju k čítaniu?

anonym

Led , cajiku mam dost. 🙂 -iv-

led

Potom veselé čítanie…
a ďalšie otázky 🙂