janek66

Někde jsem četl že muž po 40 by neměl chodit s baťůžkem na zádech.

Prý u staršího člověka je to nevhodné.Jaký je váš názor.
Samozřejmě myslím ke sportovnímu oblečení,ne třeba k „tesilkám“.

Nejlepší odpověď
Pavluška

Myslím, že je „batůžek“ a „batůžek“. Mému tatínkovi je přes 50 a na výlety normálně nosí sportovní batoh a není na tom nic divného.
Ovšem s batůžkem pro školáky by to asi už tak super nebylo.
A muž po 40 je „starší člověk“?

Další odpovědi
led

to je taký istý nezmysel ako starší ľudia nemajú nosiť kraťasy.
Skôr by sa tí kritici mali pozrieť na oblečenie mladých sako, trčiaca košeľa, rifle a tenisky. To je v poriadku?
Mám 60, preto nesmiem nosiť batôžtek a mám mať radšej vyťahané ruky?
PS. pre Hudler – …batoh uberá na dôstojnosti…
nerozumela som, človek môže mať dôstojnosť aj v handrách, záleží od jeho správania…
Nemám pocit straty dôstojnosti pri nosení batohu, ani ľudia, ktorí ma zdravia…

Hudler

No pokud se to stahuje na školní batohy, tak s tím souhladím. Jinak je to blbost, ale musím uznat, že batoh ubírá na důstojnosti.

ten který je

Znám třicátníky kteří jsou starci a šedesátníky kteří jsou jako mladíci.
To Led:Na to že je Vám 60 vypadáte skvěle.:-)

hanulka11

V první řadě muž po 40 není starší člověk . S baťužkem chodit …no záleží kde pracujete. Ale pokud ve všední den běžně razíte do ulic či na výlet nevidím v tom problém.