juie

nejznámější místo ČR

kromě:Karlův most,Václavské náměstí, Pražský hrad,Židovský hřbitov,Orloj Národní divadlo,Národ­ní muzeum

Nejlepší odpověď
kropitko

Sněžka

Další odpovědi
Jahoda

Ještěd.

annas

Moravská Olomouc – orloj a další památky.
Město Telč – UNESCO.

ten který je

Hora Říp.

JayDee446

Mariánské lázně. Ty navštívila spousta velkých jmen. Například Goethe, Nietzsche, Chopin…

kočíčí

Slavkov u Brna Mohyla-Míru, Bitva tří císařů -Napoleon

gnr54

No přeci Brdy!

anonym

Jak si dnes stojí Karlovy Vary jen tuším,ale byly skutečně světoznámé.Hemžilo se to tam císaři,maharad­ži,princeznami,krá­li, velkovévody
------nekecám.
Dnes se to tam hemží Ivany.
Nekecám.