Monigue

Nejznámější americké firmy

Dobrý den,mám si na zeměpis zvolit zajímavost na téma americké firmy-jako je např Apple,Ford,GM,at­d..jenze to uz je zabrané,nevíte,o kte­ré zajímavé americké společnosti bych mohla napsat?Děkuji

Nejlepší odpověď
Ella

tady se můžeš podívat na 500 největších amerických společností. číslem jedna je Wal-Mart Stores…
http://money.cnn­.com/magazines/for­tune/fortune500/2011/f­ull_list/

Další odpovědi
zzzzz

Můžeš zkusit třeba nějakou filmovou společnost. Amerika chrlí asi nejvíc filmů na světě.

geoorg

Odkaz od Elly je velice zajímavý, myslel jsem, že třeba Coca-Cola bude na vrcholu a přitom není ani v top 10. McDonald's tam nejsou vůbec…