juie

nejzmámější hudební skladatelé

potřebovala bych nějakého známého hudebního skladatele ne třeba Smetanu

Nejlepší odpověď
annas

Čeští – Antonín Dvořák, Zdeněk Fibich, Leoš Janáček, Josef Bohuslav Foerster, Oskar Nedbal, Vilém Blodek, Karel Kovařovic.
Světoví – Wolfgang Amadeus Mozart, Ludwig van Beethoven, Niccolò Paganini, G. Verdi, K. M. Weber, D. Šostakovič, I. Stravinski, F. Lehár, F. Chopin, J. S. Bach, H. Berlioz, R. Wagner, J. Haydn, F. Schubert, G. Bizet atd.

Další odpovědi
HOMER

páni,těch je … co třeba ten Mozart,anebo náš oblíbený dj Witch?

anonym

Dodám Bohuslav Martinů z Poličky.

Zdroj: http://www.po­licka.org/

mojitek

A co nekdo ze soucasnych skladatelskych geniu ? Treba Ennio Morricone-muzika k filmum : Tenkrat na zapade,nebo Hodny,zly a osklivy,Profe­sional,Pro hrst dolaru…atd