veronika36

Jaká je nejvýznamnější ženská osobnost v politice VB a USA?

Z historie i ze současnosti

Odpovědi
anonym

Monika Lewinská-USA
Sharon Mevsimler (†40), nejobéznější Britka

gecco

DÚ???
😁

Napiš své návrhy, můžeme o nich podebatit…

Mc Merkurion

moje stará > sic s VB neměla nic společnýho,tak známejch tam měla dost,a s amerikou měla taky vyřídilku,ráda by se tam podívala,ale když viděla tu díru (rokli),tak bylo vymalováno..
…v USA,kde nedávno bylo otroctví,by se kromě hérečky prosadila ženská? jedině češka: https://cs.wi­kipedia.org/wi­ki/Madeleine_Al­brightov%C3%A1
a v anglii,v zemi Excaliburu jedině železná lady https://cs.wi­kipedia.org/wi­ki/Margaret_That­cherov%C3%A1

ivzez

Které významné ženské osobnosti Anglie a USA znáš?
Podle mne by to za Anglii byla královna Viktorie, za USA žádná.

________

Doplňuji odkaz:
http://www.de­jepis.com/uceb­nice/britanie-za-vlady-kralovny-viktorie/

lexx

VB ? ale…Veřejná bezpečnost už neexistuje, dneska jsou to políši

Mc Merkurion

gecco: v tudle dobu dělat úkoly? …dyť už ten náš čokl tady přes hodinu chrápe…

gecco

McMerkution – Normální člověk by položil srozumitelnou otázku – líný žáček opíše otázku z DÚ nebo ´vzorového´ testu…
😉
No – asi máš vzornýho psa – úkoly už má splněný…
😉

Mc Merkurion

ho*no má splněný,válí se tu jak pr*se celej den,ale obdivuju,že to sem dá v tudle dobu,když tu už nikdo nemusí bejt,dát to do vyhledávače,tak mu to asi vyskočí taky,já psal,co mě napadlo…

gecco

Je

  1. zdechlej
  2. blbej
  3. obé

😉

Mc Merkurion

  1. je línej a přežranej…

anonym

… a lidi nemaj do do huby!