user99

Jaké jsou nejvýznamnější evropské královny (starověk-středověk)?

Ahoj, mohl by mi někdo napsat jména nejvýznamnějších evropských královen v období starověku až středověku ?
Doplňuji:
Quimby: Nevím jak si přišel na to, že je to domácí úkol, já jsem nic takového nenapsal. A psal jsem EVROPSKÉ, podle mě Egypt do Evropy nepatří.

Odpovědi
Pepa25

Nejvýznamnější je subjektivní hodnocení. Napadají mě Hedvika z Anjou, Marie Stuartovna, Kateřina II. Velká, Marie Terezie, královna Viktorie, Alžběta II. (řazeno chronologicky, království si jistě doplníš sám …)

Quimby

Domácí úkoly se zde neřeší.
To ste dostali za úkol přinést seznam?
Doporučuji si vypsat významné státy a podle nich si najít panovnice, které zde vlády. Začni třeba Egyptem.